» »

IceManovi Voodoo gonilniki

IceManovi Voodoo gonilniki

Jaz - No, IceMana večina forumašev pozna kot zavzetega (in včasih nadležnega ) 3DFXaša, da pa tipo nima samo velikih ust, temveč nekaj celo zna, pa je dokazal s svojo stranjo, na kateri vsem ponuja prirejene gonilnike za Voodoo kartice. V bistvu nekaj podobnega znanim Omega gonilnikom, s tem, da Ice (in večina uporabnikov, sodeč po tej debati v Forumu) zagotavlja, da so njegovi boljši. Če ste še vedno uporabnik kakšne novejše Voodoo kartice (3/4/5), si stran le oglejte in preizkusite gonilnike. Pohvalno!

38 komentarjev

Brody ::

nekaj mi ni jasno!? pri tvoji primerjavi v5 in gf2, namreč po tvoji teoriji je voodoo5 future proof zarad softwareskega t&lja proti gfjevem hw t&lju. wtf? sej gf kakor tudi vsaka druga karta podpira softwareski t&l, se prav procesorsko delo, prazno slamo prodajaš!

undefined ::

Samo pastal sem Tarollijev (človek ki zdaj dela za nVIDIO) in Sweeney-jev komentar, to je vse. Vzemite ga resno, kot ga sami pač hočete. Jaz vam nočem vsiliti nobenega napačnega mnenja.

Brody ::

torej sploh ne veš o čem "pišeš" oz. za čem stojiš->le da je gor 3dfx!?
Se sploh zavedaš, da imaš svoj um oz. ne-um:)?

undefined ::

Ne načenjaj traparij, Brody. Tarolli ima miljonkrat več uma kot ti, in prav tako Sweeney. Poanta je v tem, da na GF1/2 je T&L v bistvu brez pomena na hitrih procesorjih! Pomen bo imel šele na GF3 (DX8 compliant) karticah!

Senitel ::

Yeah right....

Brody ::

žalostno je, da nisi niti zaštekal tega kar sem ti rekel!?

undefined ::

Vem o čem pišem, in vem za kaj se gre, ti očitno ne.

Brody ::

zgleda da ne, ker drugače nebi pisal neumnosti, kot npr. da je v5 bolj future ready zarad softverskega t&lja

Senitel ::

Ne IceMan - ne veš za kaj se gre...

undefined ::

Again, tega nisem JAZ napisal, to sta napisala Gary Tarolli in Tim Sweeney, pojdi se njima pritožvat! Tisti članek o T&L-u pa lahko vzameš le zgolj kot simple interview. ;)

( Pa "nebi" se narazen piše, btw. ;)

Brody ::

jst pa stavim, da 100% nista napisala da je v5 zarad sw t&l bolj future ready, ker enostavno ni logično!!, saj sw t&l podpira vsaka kartica...enostavno neumnosti pišeš! Poleg tega nobeden od njiju ni privrženec določene grafične firme, tako da sta le povedala najbrš par slabosti hw t&lja, ti si pa pol mal spreobrnil, da si si lahko spet delal utvare o 3dfxovih produktih, ki jih sploh ne izdelujejo več:))

undefined ::

Kaj se pa potem sploh jeziš, če jih ne izdelujejo več? ;)

Brody ::

prvi tvoj stavek, ki morda ima dejansko smisel:))
mogoče te hočem spreobrniti na prava pota:)

undefined ::

Ja, ATI Radeon2 bo sekal. :D

Brody ::

mislil sem na pota, da začneš uporabljati betico, se pa strinjam da bo R2 seku, sej ze R1:)

undefined ::

WOT? ;)

hatch ::

Meni te driverji ne prinesejo nic fps.. nasprotno.. 5 fps imam v Q3 manj!

undefined ::

To pa zato, ker ne znaš plavat, hatch!

Sergio ::

Kaj je treba narediti, da se boste začeli pogovarjati človeško?? Brody, Iceman: hladna prha. Obadva. Dost vas mam.

Paramedic ::

a maš kake hibridne driverje tut za banshee-je :)):)):D

undefined ::

Sergio: Brody je začel! Brody je začel! /me cries :D

Za vse Voodooje so tam driverji, Parademic.

Sergio ::

IceMan: sej na provokacijo lahko odgovarjaš bolj kultivirano. Sej gre. Verjem.

undefined ::

Če ti tko praviš, pol more bit že res! :D

Klemenn ::

Ej, Iceman ti praviš, da so ti gonilniki najboljši za voodoo kartice. Zakaj pa men potem ko mam voddo 3 2000 8mb in win me ko sem presnel tvoj exe file se vedno v sistemu veš tam polj ko klikneš za posodobitev gonilnika grafična kartice v sistem najde standardno vga kartico, in prav, da so ti drajverji najboljši za to kartico? Kja boš reku:||O:8);(>:D

Jaxx ::

klemen: bom jst nekaj reku! Nauči se driverje inštalirat, kiddo!!;((

Klemenn ::

Veš, če pride samo exe file za instalirat nimaš veliko izbire kaj izbrat da boš inštaliral. Če ti vse veš pa mi ti pojasni kako se to dela.:|:(8-O

Jaxx ::

Veš v čem je problem? V3 2000 8Mb?? WTF??? Kaj maš pol rama defektnega? So ti pomotama dal gor 8×8MBit namesto 8×16MBit sdram? Al maš kar V3 1000 8Mb? Veš kaj - če si probal z driverji za V3, zdej probaj z driverji za Velocity 100/200 - ta ma 8Mb...:D

Klemenn ::

Veš al obstajajo tut voodoo 3 2000 8mb PCI. Bom ostal kar pr gonilnikih za win 95.

_fim_ ::

Ej smisel pejđa je ful dober sm izgle je pa za en DREK!!!:( O tistih tvojih testih pa : VSAK MA SVOJE MNENJE...

Tr0n ::

Se en primer tipicne slovenske nevoscljivosti. Clovek naredi kewl stran s preurejenimi Voodoo gonilniki in folk takoj zacne iskat napake, ki mu jih lahko potem v faco mece.

MA DAJTE NO! Raje spodbujajte dobre strani/ideje ne pa jih zanicevat. WAKE UP!

PaJo ::

Ja se popolnoma strinjam z Tronom.
Ce pa kdo ne zna instalirat driverjev pa se zato ni looser, samo pac za info prvo zazeni ta .exe fajl pa bo potem kaj bolsi efekt. Drugace pa se tudi jaz nisem slisal za v3 z 8 Mb pomnilnika;(

Klemenn ::

Po mojih letih ste vi vsi že skoraj starčki zame pa še niste slišali za tako grafično kartico? Ej al mam original račun in garancijo da obstaja. Sej ne da ne znam instalirat. Men sred instalacije napiše `Warning! Driver installation aborted.´ Potem pa naprej instalira ampak ko hoče da še enkrat zaženem pa potem ko pride spet v moje win me mi je grafika nastavljena na voodoo 3 ampak ma samo resolucijo 640x480 in 16 barv nč druzga!! Kaj nej polj, ko da instaliram ta stare gonilnike.;((8-O:O

borutzi ::

Voodoo3 z 8mb obstaja....dostikrat sem ga srecal integriranega na mamaolate

Klemenn ::

No dedi polj mi boš pa ti pomagal pa mi povej kaj je narobe. Ja sej moj voodo je instaliran na mmaplati.
Mam pa
466 intel ppga
v3 2000 8mb pci
sm128 pci
2 diska
hansol mazellan monitor 500a
64 ram
Hfc 56k pci modem
cd-rom
disketa

Kar dober računalnika za malega mulo. Ja pa morate še računat, da je bil računalnik kupljen pr jerovšku pred enim letom!!!
No zdej mi pa pomagaj ti zame že skora jdedek.

Tjulenj ::

ce je grafika nastavljena na voodoo3, na kaj pa je nastavljen monitor? da ni mogoce unknown?

Klemenn ::

Ne monitor je nastavljen na Hansol Mazellan 500a. Gonilnike sem presnel z uradne hansolove strani. Kaj pa ma to veze s tem. Mene čud sam to da mi tut pr uradnih gonilnikih za voodoo 3 2000 8mb Pci ki sem jih presnel z interneta nappiše: Warning! Driver installation aborted. kaj rečete na to? Samo na tistih drajverjih, ki sem jih dobil pred ouo že ene dve eti čist okej deluje. Če kdo hoče mu jih pošljem. Vse troje: Moje ta stare, Uradne 3dfx goilnike in pa tut IceManove gonilnke. Samo prej se prepričajte da mate predal velik najmanj 8mb;((8-O

Klemenn ::

IceMan kaj pa ti misliš zakaj to ne dela? Ej ma kdo e-mail od njega?

freserovski ::

Ja, men pa tudi na v3k 3000, to dela, da je resolucija mala, pa oveževanje na ful malo, sploh se ne da nič nastavit, sem probal, pa ni šlo, drugače je pa power strip program za to OK


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star računalnik MS-DOS igre v Windows 98 SE

Oddelek: Igre
405092 (3580) opeter
»

Windows 98 SATA HDD, CD-ROM

Oddelek: Operacijski sistemi
433326 (2068) opeter

Kje je IceMan (undefined)?

Oddelek: Slo-Tech
202687 (2223) OwcA
»

WinXP brez podpore za 3dfx

Oddelek: Novice / Grafične kartice
152200 (2200) undefined
»

IceManovi Voodoo gonilniki

Oddelek: Novice / Grafične kartice
381928 (1928) Brody

Več podobnih tem