» »

Opera 6

Bane_ ::

Ja jest vsake tolk casa uporablam opero sam na k... mi gre k ne zazna sumnikov! Dobra se mi zdi zato k odpira okna v ze istem oknu tako da ne odpira ponovno se enega programa! Smotan je pa tud to k sploh ne vem a mi je osvezil stran al ne!Upam da bo ta tanova verzija kej bol!

jerry2000 ::

Opera je gotrovo najboljši browser, ki požre malo resourcev. Ste jo probali na Pentium 133Mhz?

Šumniki so bili res problem, verzija 6 podpira charset, tako da ni problema več. Vsaj vidim, kaj nalaga in koliko ter kje se zatakne. IE deluje bolj "v zakulisju".

Jerry

JXS ::

CompZGAGA: v 6.0 so podprti šumniki, stran pa lahko osvežiš z klikom tipke F5.

Edini kar me moti je da so nekatere strani v Operi zelo drugače prikazane kot v IE.

piek ::

Tocno tako, tudi jaz jo uporabljam predvsem zaradi hitrosti in enostavnosti.. pa se lazje je zapirati kake reklame, ki se odpirajo... (ima "taskbar") medtem ko IE nabuta ven tistih okenc za pop**** Skratka, super zadevca ta Opera.

LP

piek

Klemenn ::

:Dza popup okenca je program, ki se imenuje popupcop. najnovejša verzija je 1.0.0.7., sm cracka ne najdem!?!:D

R0K ::

ja jst tudi zlo dost uporabljam Opero ki je tut dokazano najhitrejši browser ... drugače pa nejveč kurim mozillo......

Klemenn ::

Me pa zanima, da microsoft še ni česa tazga pogruntal. recimo, da bi bil explorer tako hitr kot opera, zanesljiv kot je (v primerjavi z netscapom, dejte no) to bi bil nameščen na vsakim računalnikom[:\] bad for microsoft

Bane_ ::

Ja ze ulecem dol tanovo verzijo da si jo instaliram na compjuter>:D!A pa kej veste nism se probu na win xp dat a tm tud deluje?

alesrosina ::

hm... Opera? ne, ne raj hodim u kino. :D:D:D

prevod:
raj uporabljam IE, ker sem pac navajen. Na Netscape sm ze itaq cist pozabu, samo enkrat na mesec (recimo) ga odprem in precekeram, kuko ksna stran zgleda u njem ... (k sm ze lih pr tem: ste kdaj vidl slo.tech.com v netscape 4.7 ? sam smeh te je lahko >:D)

No, mal sem zasou .... se opravicujem. Opero uborabljam is istega stalisca kot Netscape - da vidim kuko ksna stran deluje v njem.
PS: ko sm si opero instalirou, sm izbrau dl lokacijo us, dobil sm pa eno spansko verzijo programa ... in tko vse razumem, ja :D

Elemen_T ::

CompZGAGA: Meni dela bp.

BigFoot ::

no si jo bom dele dol potegnu. ce gre verjet GetRightu bo trajal približno 10 minut, pol pa poročam.

Nemenej ::

uporabljam ga, ko delam web strani. ker ce stran dela v operi, je 99% moznosti, da bo delala bp tudi v ie, netscapeu in ostalih browserjih.

ender ::

1. upam, da bo tole delovalo, ker mi do sedaj iz Opere še ni uspelo karkoli objaviti na Slo-Techu.
2. Opero 6 (pa tudi 5.11 in 5.12) sem prevedel v slovenščino, tako da, če koga zanima lahko dobi prevod tu:

http://www2.arnes.si/~sopjsimo/misc/ope...

BigFoot ::

no sm jo sprobu. sam program mi je bil kr všeč, samo prikazovanje določenih strani je pa u podnu. ostajam pri IE.

Ziga Dolhar ::

Stvar mi je sicer jako simpatična, tako da se zna zgodit, da jo bom uporabljal za iskanje novic (na dan pregledam recimo nekje 30 linkov, ki so skrbno izbrani iz nemalo pisem iz mailing list raznih 'anandtechov' in 'zdnetov'.




Ampak tole pa je muka pisat v okence, široko


123456789012


znakov. Prešteto. :] Pa gumbki so tut nekam čudno sivi :] lol

Yerpo ::

Opero uporabljam samo za testiranje svojih html umotvorov.

Evil ::

Dol sm si dal opero, je zelo hitra. Sam kako pa delaš afne? Gumbki so res čudni in tale okenčk tut.

ender ::

Evil: trenutno je edini način da vtipkaš @ tako, da držiš levi Alt in odtipkaš (na numerični tipkovnici) 6 4 . Glede tega sem se že pritožil na newsgroupih.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Adobe dilema kompatibilnosti

Oddelek: Programska oprema
171481 (1108) opeter
»

Cena Windows 8.1?!

Oddelek: Operacijski sistemi
113971 (3548) fosil
»

Full in trial verzija

Oddelek: Programiranje
121787 (1531) Robocop1
»

Mozilla predstavlja projekt Aurora

Oddelek: Novice / Brskalniki
126209 (5283) Manu
»

Firefox 5 konec junija, znanih devet napovednih novosti

Oddelek: Novice / Brskalniki
4311331 (8871) MrStein

Več podobnih tem