» »

Stili

Stili

Slo-Tech - Kot stranska posledica današnje prvoaprilske šale, ste dobili možnost, da si v svojih osebnih nastavitvah nastavite zaželjen izgled strani. Trenutno so na voljo naslednji stili:
  • dosedanji stil
  • bel stil
  • in seveda ne sme manjkati današnja prvoaprilska šala... "lila" stil

Sporočite svoje mnenje o tej dodatni možnosti... Poročila o napakah saj veste kam.

Mimogrede... zna se zgoditi, da bodo ljudje z nazivom "persona non grata" obsojeni na "lila" stil za čas trajanja tega naziva. >:D :D

23 komentarjev

MaverickT ::

Bi znalo biti zanimivo tole z personami :D

nojus ::

Hehe, me prav zanima reakcija chuckija na tole novičko. :D

Primoz ::

Jah... neka kazen mora biti.. in če naziv ne deluje... bo pa ravechickspr0n style zagotovo.

trillian ::

lila bi morala biti nagrada, ne pa kazen.
jaz jo nameravam obdrzati, ker je naravnost imenitna. in je ne jemljem kot kazen.

love, trillian.

MaverickT ::

Mogoče bejbam ustreza (ne nekaterimi lepotnimi popravli). Nam pa vsekakor ne.

ToniT ::

Očitno sem nekaj zamudil - zjutraj je bilo še vse normalno in tudi zdaj je bilo spet normalno - sem pa našel ta lila stil.
trillian: Upam, da si že nabavila sončna očala in se naročila pri okulistu - glede na to, da dohtarija štrajka, boš prišla na vrsto ravno prav (ko boš že nujno rabla očala):D

MaverickT ::

ToniT: trillian- že ima očala :D

trillian ::

res, res..
taka fina (firma james dean) z zelenimi okvirji.

love, trillian.

jRk0 ::

za persone se popolnoma strinjam, da treba lila barvo dat:) druagce pa je oni beli stajl tudi lep (edino za povezave bi morali naret, da niso podcrtane.

Primoz ::

Bel design je bil narejen zame... bistvo je, da so povezave lepo ločene od ostalega teksta brez čudnih barvnih mahinacij.. zato underline ostane. Bomo pa verjetno naredili še kakšno izbiro.

darh ::

pa zame tud :)

jest ga mam vkloplenga.. k mi je bolj frendly kt pa un :P

Sergio ::

odstrante podčrtane linke v belem designu, pa še jaz prestavim.

darh ::

bistvo je, da so povezave lepo ločene od ostalega teksta brez čudnih barvnih mahinacij

:D

ender ::

emm... bel stil ima dve zame dokaj moteči lastnosti:
- utripanje naslovov (je to res potrebno?)
- vnosno polje za komentar je visoko 4 pike
sivo-modri stil teh težav nima... Uporabljam Opero 6.01

Jeebs ::

Dosedanji stil... ZAKON!
Bel stil.... Ni slabo, treba bi ga blo še mal spremenit, mogoče mal temnejše odtenke...
Pink style: ZA KOZLAT!;(

Filo ::

Tale beli stil je najbolši, samo par sprememb bi bilo zaželenih, kot je omenil Sergo podčrtavanje linkov je potratno, pa dobr bi blo, da se spremeni glavni banner, ker je mal khmm..tko ne original..(ne me tepst)- lahko pa pošljem kšno varijanto..če bom mel kej cajta zato...čist tko...aja pa kšn ton nižji, to črto, ki je nad komentarjem nad to črto so pa podatki čas, datum,,,itd...
Nora ideja tole stili...he he prvi april je dobr za marsikej še za prodajo...kreh kreh

whatson ::

Bel stil rulja... :)

Btw kje so donator page in telesmehov logo desno spodaj ? :)

Sergio ::

Šli so pa-pa. Donator pejđ se bo vrnil, amapk samo z zahvalami vsem, ki so donirali.Telemach nas pa itak ne gostuje več.

Bane_ ::

kdo pa vas zdej gostuje?

Bel stil je ful dobr mrbit mal spremem k so ze gor napisane!

cahahopie ::

Jaz pa sem zato, da so stili med seboj še malo bolj različni, če ima seveda kdo voljo za takšen podvig (Primož..). Recimo ..drugačne nijanse logotipa ne izpadejo tako doboro...zato bi to bilo treba malo drugače oblikovati. In ta trentuni stil je še res najbolši... vsem ostalim nekaj manjka (da ne rečem za pink stajl:D ). Recimo...da bi en stil omogočal širitvo strani do robov... en stil pa bi recimo tabelam dodal širine v pixlih in tako ne bi bila raztegljiva... pač tudi oblikovna razlika v temah...To zna res bit kul!!! Čeprav... raje baziram na neki stalni obliki, ker je stran tako bolj prepoznavna.

Ribicija ::

Bel stil je vsaj zame preveč oči ubijajoč. Če bi eno uro gledal slo-tech bi mi oči razneslo.
Moder zgleda cool samo upam da bo final release imel drugo barvo pisave.

Jeebs ::

Se strinjam, pri modrem je treba spremenit barvo pisave.:))

experimetant ::

Full bi blo ql ce bi modrga pa belga nekak zdruzl, kukr je na Icevulcano-tu k je dost ql. T navadn je the best, bel je ql, modr je precudna barva, pinky je pa piss of sit(sestre, brez zamere):D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

eno mejhno uslugo prosm

Oddelek: Slo-Tech
101251 (986) alesrosina
»

Stili

Oddelek: Novice / Obvestila
231828 (1828) Jeebs

Več podobnih tem