» »

Detonator-ji 12.00

Detonator-ji 12.00

The-Ctrl-Alt-Del - Izšla je nova verzija Detonatorjev za Windows 9x/ME operacijske sisteme. Verzija 12.00 se nadgradi iz verzije 11.01. Prvi vtisi so mešani. Nekaterim ljudem, ki so novo verzijo naložili, se jim je rezultat poslabšal, drugim izboljšal. Vsi se strinjajo, da se je za malo izboljšala kakovost slike. Vsi, ki so driver-je preizkusili, ugotavljajo, da so zelo stabilni. Seveda je tudi ta verzija Detonatorjev (kot vse druge v zadnjem času) neuradna. Torej jo nalagate in uporabljate na lastno odgovornost! Še vedno pa ni ne duha ne sluha o driver-jih, ki bi podpirali vse funkcije Nvidia GeForce3 čipa. Kot veste, je to uradni razlog, zakaj Nvidia ne spusti kartic z GeForce3 čipom v obtok. Če želite zvedeti vtise o uporabi novih Detonatorjev, poglejte sem. Naložite pa si jih lahko tukaj.

8 komentarjev

Klemenn ::

Zakaj točno se pa uporabljajo detonatorji?:D

BigFoot ::

to so gonilniki za skoraj vse (razen za res zelo stare) Nvidiine grafične kartice.

Mate ::

Pa kaj nVidia sploh se caka z geforci 3. Naj jih da ven da se folk pokolje, cez 2 tedna naj spusti ceno na nekje 100k pol jo bom pa takoj nabavu :D

Pretorijanec ::

Ha, ha. Yeah, right!:D

Klemenn ::

Polj boš pa še ti en test naredu tku ku uni z cd-rw!!!:D:D

element ::

A je že kdo stestiral detonatorje nove? A se jih splača dol-povleč? [:]

roro ::

Link je mrtev.

R@C@ ::

Detonatorje lahko potegnete dol TULE, jest pa sem osebno z njimi zelo zadovoljen. Že pri namizju se opazijo bolj žive barve imel pa sem tudi porast 100 točk v Marku 2001!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

23.11 Detonatorji

Oddelek: Pomoč in nasveti
231428 (1127) SkyNet
»

nVidia Detonator XP

Oddelek: Novice / Grafične kartice
102121 (2121) G[e]c
»

Detonatorji 12.41

Oddelek: Novice / Grafične kartice
81594 (1594) undefined
»

RADEON vs. GeForce

Oddelek: Kaj kupiti
191346 (1097) Senitel
»

HSRja za GeForce2 ne bo!

Oddelek: Novice / Grafične kartice
61694 (1694) BigFoot

Več podobnih tem