» »

Photshop, najbrž vse od Adoba

Photshop, najbrž vse od Adoba

Hubby ::

A je že kdo probu photoshopa inštalirat na d disk (ta drug operacijski sistem na d disku - win2k)? Jest sem ugotovu da ne gre. Če bi se kdo najdu, ki ve kakšen trik bi blo zelo lepo.

tonic ::

sicer ne znam rešit tvojga problema, ampak sem imel podobnega;
nisem mogel instalirat photoshopa 5.5 preko mreže (instalacijske datoteke na drugem racunalniku in potem na spet drugem zazenem setup in ne gre)
na d pa se nisem probal nikoli instalirat(photoshopa seveda)

matevzm ::

Photoshop 6, Premiere 6, Acrobat 5, Illustrator 9 meni niso delali tezav (c: ME, D: w2k). Pravzaprav z nobenim Adobeom nisem imel posebnih tezav niti nisem slisal za tezave.

OrlyTM ::

Sploh ne vem, kaj bi mel to veze ... na default maš nastavljeno c:/program files bla bla bla ...

pač izbereš custom nastavitev in potem ga lahk instaliraš tud na y:\ če želiš

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Hubby ::

Fora je v tem, da se mi pod Win 98 na c disku naloži brez problema. Itak bom danes vrgu dol oba sistema, spremenu particije pa oba sistema naložu na c disk. Sporočim rezultate. Btw meni se sploh setup wizard ne zažene, status bar od preparing setup wizard pride do 99% pol pa nič.

OrlyTM ::

Ful čudn problem, ki mi bolj diši po problemu s cd (plata ali enota) kot pa z photoshopom samim.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

matevzm ::

Na tistih 99 stoji wizard pogosto zelo dolgo. Ne samo v Adobe programih. Malce pocakaj, ce nimas hitrega racunala. Takrat nekaj pregleduje, na svezi instalaciji se gre, ko pa instaliras nekaj programov, pa vcasih traja in traja...

krucymucy ::

Hubby: Kako pa mislis to izpeljat??? Oba sistema na c: 8-O

Hubby ::

Problem sem že rešu. Sicer me ni nobeden od vas zelo dobro zastopil, kaj hočem. Takole je: ko klikneš setup, se sploh noče nič zagnati, kot da sploh nebi kliknih setup. Zadeva je taka, da pod win2000 adobeja lahko inštalira le administrator. Nisem sicer še sprobal ali mora biti username administrator ali je lahko tudi drug username in pravice administrator. Uglavnem na username administrator dela. Drugač pa tud win2k in 98 obadva na c ju čist lepo dela (ziher je pa manj stabilno), sedaj pa imam spet lepo ločeno na c in d. Upam da bo komu tole v pomoč.

Kekec ::

Hubby: Vazne so pravice ne pa username

krucymucy (kje si ta nick pobral): prvo namestis 98-ko pol pa 2000 pa je!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Program files iz C: na D:

Oddelek: Programska oprema
221396 (1119) lei
»

WinXP: boot s CDja

Oddelek: Pomoč in nasveti
91609 (1480) freejack
»

Win2k, instalacija, pomoc

Oddelek: Operacijski sistemi
212251 (2033) CaqKa
»

W2K clean install help!

Oddelek: Pomoč in nasveti
132022 (1885) andrej
»

win me sux?

Oddelek: Operacijski sistemi
232581 (2398) Matty

Več podobnih tem