» »

Dan žalovanja za tragično preminulimi

1
2
»

Dami ::

Res ne vem zakaj je blo treba posebej naznanit da tiste 3min ne bo delal server. 80%cajta k sn na netu itaq ne morm pisat po forumu. Tistga 'Opravičujemo se zaradi itd.' mam že pol k****. Še za tale komentar sn 20min čaku da mi je okn odprlo. Sn na modemu in mi ni v veselje gledat kak grejo impulzi v tri PM, kr mi sploh nič ne vleče dol. Sej sploh ne vem če bo tole skoz pršl.


Izven teme; G[e]c, mam enako mnjenje k ti o Jokerju pa sn že 5 let naročen. Res ne vem če bi se decembra že šestič....

Elemen_T ::

IceMan: Modeli niso ciljal Pentagona, pač pa Belo Hišo...baje.

Goofy ::

Vsak, ki gre na volitve in voli neko frakcijo ima vezo s politiko (toliko o tem).
Res pa je, da se zaradi tega ni potrebno z letalom na njega spravit.

Tr0n ::

Elemen_T: ciljali so WTC, Pentagon in Belo Hiso pa se dve dodatni letali bi naj ugrabili

Elemen_T ::

Tron: Kot sem rekel: baje.
Fora je ta, da se okoli širijo razne variante, nihče pa nobene ne more 100% potrditi, saj ni dovolj dokazov.

Totscha ::

Vsak izgovor je dober. Dej priznajte, da ste rabli en dan dopusta. Jest za ameri že ne mislim žalovat.[:\]

MArko ::

ko so pa ameri rastrelili neko farmacevtsko firmo kr so mislili da delajo not biolosko orozje pa so pol ugotovili da so se zmotli pa je tut not umrlo puno cist navadnih ljudi pa noben nic ni reko.. 2x so povedli po porocilih pa konc. sploh pa ce gledas cnn mors vedet kaj lahko verjames pa kaj ne kr je treba razumet da je to ameri tv postaja in valda so pristranski kolk se le da samo da izpade vse bol grozljivo kot je in da napihnejo tiste stvari ki so njim v interesu ostale pa zamolcijo

undefined ::

Marko, zmotiti se ali namenoma pomoriti tisoče nedolžnih ljudi je pa ogromna razlika. Mogoče jo boš nekoč celo dojel.

MArko ::

kdo pa se je zmoto? CIA ... 80 miljard dolarjev na leto dobijo samo za špionažo pa zbiranje podatkov pa niso zadost sposobni locit tovarne orozja od tovarne zdravil. smesno a?

MArko ::

lepo so se namenoma zmotli kr so se mogli nujno mascevat za napad na njihovo veleposlanistvo. no treba pa je se dodat da je ta tovarna zdravil bila v Sudanu ki je itaq revna drzava, bolezni se bol razsirjene kot kjerkoli drugje... pametni ameri pa grejo zdravila v luft spustit.. zlo lepa poteza
nisem na strani teroristov samo amerijev pa njihovih dejanj pa tut ne podpiram.. privoscijo si enostavno prevec

ilanium ::

a je potemtakem danes še en dan žalovanja, ko ni nič novic? mislim, pred kom poklekate? slovenci nismo res nič drucga kot vzgojeni za hlapčevstvo.kar pa se tiče CNN in pristranskosti medijev v ZDA, se popolnoma strinjam. to je tako kot Berlusconi v italiji. v domače medije se pa sploh ne bom spuščal.Aja, še eno vprašanje. Da gre res za vojno religij so idiotski američani dokazali danes z butasto mašo... na CNN se je križ svetlikal kar dolgo časa... tu ne gre za iskanje miru, temveč za provokacijo. poleg tega pa s podobnimi gestami celotni ameriki vsiljujejo samo in izključno krščanstvo oziroma se nanj opirajo kot eno izmed temelnjih državotvornih teles (bushov govor v cerkvi, pogorevc pri nas...). Strpnost in svoboda mišljenja v Ameriki, pha. Da ne omenjam, da mi gre na bruhanje, kako na CNN vsake 10 sekund slišim, da gre za napad na demokracijo. Hvala kurcu za tako demokracijo (Loesje: Demokracija je da namesto jaz rečeš mi.)
Pa kam gremo? Nazaj v srednji vek? Tito, Che, kje ste?

undefined ::

ilanium, če *slučajno* nisi opazil, tu teče razgovor o nedolžnih ljudi, ki so brez potrebe izgubili življene (ne samo Američani, temveč tudi Evropejci in Azijci (WTC)).

Amriška politika se zaradi tega ni nič spremenila, življenje pa je izgubilo ogromno ljudi, in ogromno ljudi je tudi izgubilo bližne svojce in ljubljene.

Kako morete bit tolk slepi, da ne vidite bistva? Kako vas lahko politika toliko zaslepi, da vse to enostavno opravičite? A ste sploh ljudje, al ste živali?

zile ::

Iceman: So ljudje, ampak so ljudje BREZ morale.

Jeebs ::

Tokrat si predstavljajte, kakor da tega članka sploh ne komentiram, ker me srat prime, ko vidm kva eni pišete. Sej vem, da se tud druge pizdarije dogajajo, ampak nekateri pozabljate, da je tle najebal nekaj tisoč nedolžnih osebkov, kot so ekonomisti, čistilci in vsi ostali iz WTC. Ma najbolš bi blo, da bi se vsak zase sekiru.

undefined ::

zile: In tisti, ki opravičujete ta napad, ste pri tem boljši ker...? Ste moralni??? Da se ne bom začel smejat... 1000x ste slabši ravno v tem, za kar krivite Američane. Dajte prvo pred svojim pragom smeti pomest.

Bakunin ::

zakaj ste sploh dali to novico na stran? zivljenje gre naprej....
borza ze deluje....bussines as ussual....;]

StarY ::

Ne vem zakaj pretiravas, MArko, kakih 80 miliard za CIO.
Receno je bilo 25 miliard za vseh sedem obvescevalnih sluzb, vedeti pa je treba, da so ZDA ogromna drzava, cca 250 Milionov ljudi in ce preracunas je to le 100 USD na prebivalca... to pa ni tak znesek[:\]

zile ::

IceMan: Mislim da se nisva razumela. Na tvoj vprašanje "A ste sploh ljudje, al ste živali?", sem hotel odgovoriti, da so ljudje. Samo to so zame ljudje brez MORALE. Sam pa niti pod razno ne podpiram takih terorostičnih napadov, kjer umirajo nedolžni ljudje.

ilanium ::

IceMan. Prosim, da mi ne govoriš da nisem zadel bistva. Sergio v svoji novici zatrjuje: "poklonite tri minute svojega življenja tistim, ki so za prazen nič dali svoje." Ti praviš "brez potrebe". Pa je pač bilo potrebno - da se Amerika sama nekaj nauči.A pri tem je treba poudariti, da ne Amerika, ameriška politika. Ti praviš, da jaz neham mešat politiko v usodo nedolžnih ljudi. In ravno WTC je dokazal, da politika dejansko je usoda nedolžnih ljudi - tebe, mene, vsega "demokratičnega" sveta. Zato te še enkrat prosim, da še enkrat premisliš, preden napišeš kakšno bedarijo.Aja, še nekaj. Če se bi zadeva zgodila kjerkoli drugje kot v ZDA, bi bili na prvih straneh časopisov že zdavnaj Izrael in njegovi napadi na Palestino.Najbolje pa se mi zdi, da je amerika prvič v zgodovini pokleknila na kolena. Prvič ONI potrebujejo podporo sveta, in ne obratno. Mogoče bodo sedaj ugotovili, da niso središče sveta in da niso povsem samozadostni v razmerju do ostalega sveta. Skratka, iz tega sledijo same dobre stvari. Mogoče se bodo celo ugotovili, kje je Evropa - čez lužo. Sicer bo verjetno še vedno čez Pacifik, ampak vseeno.
Replike željene...

Baja ::

IceMan: Smo živali, ampak žal visoko razvite.

Thomas ::

Relativno lahko bo zajeti ali ubiti vse odgovorne teroriste.




Dosti težje bo uničiti ideološki sistem - memplex - ki generira taka excesna dejanja.




Del tega destruktivnega memplexa je tudi tukaj na slotechu. Bodisi v obliki trdih komunistov, bodisi v obliki quasi liberalcev, ki jim je Zahodna civilizacija 'preozka'. Navadna debata ne zadostuje.




Vsekakor se bo problema treba lotiti z znanstvenimi sredstvi.




They shall be assimilated - when possible.

cahahopie ::

3 minute tišine v spomin Američanom?
Kaj pa 3 minute za Bosance? Albance? Palestince? Afričane? Vietnamce? Korejce? Kurde? Indijce? Armence? Indijance? Črnske sužnje? ...
Kdo se bo njih spomnil?

rejnmen ::

jaz sem se v prvi vrsti spomnil na vse nedolzne Afganistance in Pakinstance ter seveda na vse ljudi na svetu ki so v strahu pred novo vojno zaradi odlocno prevec agresivnega odgovora ameriske oblasti in medijev


za bozjo voljo je bilo potrebno na CNN polozit "saying" AMERICA'S NEW WAR!!!


in pa seveda priloznost ki tece bushu dobesedno v grlo pravi v smislu "AMERIKA bo povedla ves svet (ja amerika spet ja) v boj proti terorizmu"


in pa seveda pravijo da so morda podrli temelje dveh stolpnic v NY niso pa podrli trdnost in velicasnost ameriske svobode in demokracije (je pa ze 1 teden v temi)


se pa bi ustavil tudi pri obvescevalcih... seveda niso nic napovedali... bush pa je ze 5 minut po napadu obtozeval palestince in bin ladna... ce pa pri napadu ni sodeloval prav noben insider pa naj me kr strela zadene (vam jutri sporocim)... prav dam tudi tistemu ki pravi o univerzitetni izobrazbi teh teroristov... solali (leteti) so se na floridi - zakaj za bozjo voljo bi potrebovali prirocnik v nekih hieroglifih in vsi registrirani avti na njih - HALO tole je way too much preocitno kajne


seveda socustvujem z vsemimi nedolznimi zrtvami - obtozujem oblast... ki se ni bog ve kako spomnila umrlih evropejcev in azijcev v WTC - vsepovsod ameriska himna / zastave - pravtako je bila vsaka 5. beseda duhovnika pri masi amerika in demokracija ter svoboda

ilanium ::

rejnman, aleluja to that. :)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ura pričetka dela- statistika

Oddelek: Loža
474473 (2568) Raptor F16
»

Facebook phone

Oddelek: Novice / Android
185410 (3597) Hackey
»

Nepismeni, ki tudi štejejo bolj slabo.

Oddelek: Loža
281702 (1123) Thomas
»

Automatsko resetiranje

Oddelek: Pomoč in nasveti
191408 (1114) Kriko
»

Ura je 12 server pa je še vedno gori!

Oddelek: Loža
161147 (876) Sergio

Več podobnih tem