» »

Nov DVD

Nov DVD

Slo-Tech - Končno še nekaj z naše strani. Pigeon se je prebudil iz zgodnje-pomladanskega spanca ter nam ponudil novo recenzijo filma. Coyote Ugly, ali po naše Dobre Mrhe je spravil pod drobnogled. Kakšno ima mnenje o filmu, porečete? Preberite si sami.

Če ste slučajno opazili, DVD sekcija zadnje čase ni bila ažurno nadgrajevana z novimi recenzijami. Ker se nam zdi v bistvu brezveze ponujati recenzije, če jih vi v bistvu nočete, vam bom zastavil novo anketo, ki se bo glasila: "DVD Sekcija - Da ali ne". Če bo odgovor pritrdilen, se bova s pigeonom zmenila za dolgotrajno sodelovanje ter ažurno recenziranje enega filma tedensko. Če vam pa ni do DVD sekcije, pa tudi prav. Odločitev je na vaši strani.

32 komentarjev

undefined ::

Coyote Ugly pomeni Dobre Mrhe? Ja, tipičen slovenski prevod. ;p

Sergio ::

ja žal ;)

undefined ::

"DVD Sekcija - Ja ali ne"

Da - pod pogojem, da MI bralci glasujemo za oceno filma!
Ne - če zgornji pogoj ni omogočen!

Sergio ::

obljubim, da bo. samo povej... bi komentiral film sam ali komentiral komentar?

Paramedic ::

Zakaj pa nikol ne zvemo za rezultate ankete?

Sergio ::

sej jih maš sproti na levi. potem ko glasuješ

undefined ::

Sergio, lahko bi dodal sekcijo za komentarje, tako kot je zdaj za novice, bi blo kewl.

Sergio ::

IceMan: brez problema. Še danes sporočim Primožu.

BigFoot ::

se strinjam z IceManom (i never thought i'm gonna hear myself say that, lol) da bi blo fajn met eno sekcijo kjer bi se dalo komentirat ocene filmov (in tudi dajati svoje ocene) tko da bi nekako dobili dve oceni za vsak film, eno od recenzenta, eno pa od vseh ljudi ki so si film pogledali in dali svojo oceno.
glede filma pa tole: kokr ji sicer film u iber lame, je pa prow cool za gledat s svojo najdražjo (ali najdražjim), govorim iz izkušenj.
a ja, pa da ga nebi slučajno kdo kupil na DVDju, škoda dnarja. tistih 500 flik ki jih daš v videoteki (za DVD se razume) je pa vsekakor vreden
a ja, še neki, Sergio, če boste naštimal to da bo folk glasoval za film. nej bo tko naštimano da bo lahko vsak uporabnik samo enkrat glasoval.

Sergio ::

bigfoot: seveda... glasoval, popravljal glas. 2x ne bo šlo ;)

G[e]c ::

Moje mnenje je NE, ker je dosti drugih tujih strani kjer imas povzetke filmov veliko prej kakor so na slo techu, brezveze bols vec hardwara opisov

R0K ::

no, tudi jaz se ne strinjam z našimi prevajalci.

coyote ugly-dobre mrhe...

a ni to bolj grd kojot, alpa kej podobnga?

kojot-zival podobna volku.:D:D:D

Paramedic ::

Če bo komentitanje bo kreganje tut!

BigFoot ::

MULC>>>a si gledu film? dvomim. ker drugače bi vedel za kaj se gre. gre za foro ki v slovenščini ne vžge.

BigFoot ::

ja a ni kreganje cool? :D

Sergio ::

BigFoot: ja sej gre... Coyote Ugly = Pjan Izkoriščevalski Prasec... Ampak to ne bi užgal ;)

BigFoot ::

exactly

paper ::

kako to da ne opisujete 0day divxov? a ni bol logicno to opisat ker pomoje vecina folka kle divxe gleda.. glede filmow samih sm pa slisu da nimate problemov z pomankanjem divxov.

BigFoot ::

zato ker so filmi v DivX standardu ilegalna roba, širjenja le-te pa Slo-Tech ne podpira.

element ::

Coyote Ugly je res dobr film, rubrika pa more ostat NUJNO, ker je ful dobra, kot tudi vse drugo, kar je na slo-techu. ;) Sam učasih mal pogrešam mal več opisov hardwera or so. :D

undefined ::

DivX ni standard, ampak hackana verzija Microsoft-ovega MPEG-4 V3 codec-a.

asteroidk ::



woopprevec oknou odprth mu spet damn :( coyote ugly r0x :)

Elemen_T ::

Meni je vaš DVD kotiček zelo všeč...res bi bilo vredu da bi bla stran bolj ažurna...

[SpydeR] ::

To, da bi bil opisan najmanj en film na teden bi blo zelo dobr. Pa tud moznost komentrjev (kot pri novicah) morte nujno dodat.

kuzifix ::

DVD koticek definitivno ja, pa moznost ocenjevanj bralcev tud, pa komentarjev ... Eni pac ne visimo cele dneve za racunalnikom, pa si obcasno tud ksn dvd pogledamo, ane Pa pol bi ble lohka tud ksne ocene zvoka, pa slike.
Priznam da so ocene tud drugje, sam vec ko jih je, bolsi vtis dobis.

PS: Za test zvoka pa slike se priporocam, k mi itak med tednom doma sistem sameva ...

whatson ::

to mi res manjka, da bi lahko sam ocenil film... ker so te slo-techove ocene precej subjektive... (ne pravim da niso vredu)... >:D

JeDo ::

komentarja se raje vzdržim
lp Jedo

BigFoot ::

kaj pa pol komentiraš???

plevnik ::

Dejstvo je, da je pod Podobnikom prvic bilo govora o skupini Telekom, ki se
je na tujem povsem dobro pogajala.
Predsednik uprave je v prvi vrsti manager in ni nujno oz. praviloma sploh ni iz iste stroke! Ne trdim, da je Podobnik dober manager, saj tega niti ni imel priloznost pokazati ob sovrazno nastrojeni javnosti, ki ga ni zelela sprejeti. Dejstvo pa je, da bi ga lahko trenutna oblast zamenjala ze na samem prihodu, ce bi bil res tako slab, vendar se bojim, da gre za druga nestrinjanja,
ki so se sele pojavila.
Mimogrede, na razvitem Zahodu je normalno, da managerji prehajajo iz podjetja v podjetje pa ceprav niso niti najmanj iz iste stroke.
Vemo, da je veliko podjetij nove ekonomije propadlo potem, ko so dobili velike vsote zagonskega kapitala, pa so in bodo managerji teh podjetij nadaljevali v drugih, vecjih, bolj uspesnih podjetjih!
Kaj takega je za slovensko miselnost pac
se vedno veliko prevec ...

To, da ADSL lahko dobis samo z ISDNjem,
je stvar zakona o telekomunikacijah in
ne Telekoma (se manj Podobnika).
Telekom pa bo, jasno, izkoriscal vsako
luknjo v zakonu, ki mu dopusca monopolizem, saj je podjetje, kateremu
gre v prvi vrsti za dobicek.

Raje se vprasajmo, kdaj hudica bo
Telekom privatiziran, da se bodo
stvari res lahko normalizirale?
Kdaj bo oblast sprejela dober
telekomunikacijski zakon,
ki si ga najbrz vsi zelimo?

Opkow ::

Men si zdi, da bi bila DVD sekcija mnogo bolj uporabna, ce bi komentirali filme, ki jih v nasih kinih obicajno ne bos vidu... (Run Lola Run, Suburbia, Ghost in the shell :),...) pa se kej bi se naslo, za katere sploh ne ves, da obstajajo...
Za te filme, ki jih lohka gledas v nasih kinidvoranah itak dobis komentarje ze vsepovsod po nasih medijih.

Dejte raj kej bol neznanega pokazat.. Filmi evropske, azijske,... produkcije.

CaqKa ::

ohja! killer je za moje pojme dodal najbolj mocen komentar..... obicne filme itak vidimo na tvju (predstavitve mislim), sicer pa tudi zamisel od Divx ;) ni tak slaba. če ne podpirate divxov ste pa itak..... glede na to da ste tudi sami študentje ali pa dijaki, mi sploh ni jasno od kod vam izjava "ne podpiramo divx" sej je nelegalno samo kdo te rabi vedet, da to legalno opisujete? dandanes se pojavljajo ze prvi divxi z AC3, sam sem naredil dvojezicni zvok..... em dečki malo premislite če mogoče nebi ustvarili "nelegalne divx recenzije", aja sploh pa ne verjamem da bo kdo to sfolgal 1x/tedn. lp CaqKa

BigFoot ::

to, ga SloTech ne opisuje DivXov zarad tega ker so nelegalni sem rekel jaz. pa nimam nič zraven pri SloTechTeamu. poleg tega pa nihče ne zanika kvalitet in prednosti (še posebej cena:D) DivX filmov, samo to ni bistvo. so ilegalna roba in mislim da bi bilo slabo če bi SloTech podpiral širjenje le-te.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Anketa

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
101890 (1890) Baja
»

Zvezdice na malo drugacen nacin

Oddelek: Slo-Tech
441619 (1209) Thrivial
»

Nov DVD

Oddelek: Novice / Nova vsebina
322274 (2274) BigFoot
»

DVD sekcija

Oddelek: Novice / Nova vsebina
121953 (1953) Rott-von-weiler

Več podobnih tem