» »

Kaj bi se dal naredit s tistom led zaslončkom pri starih ohišjih!

Kaj bi se dal naredit s tistom led zaslončkom pri starih ohišjih!

OldSkul ::

Ja ima tudi dva gumba,od zadaj ima eno vezje pa tri luči a bi lahko uporabil za kaj pametnega to?
Nekaj mam že v mislih,doma mam tudi une šalterje z ledicami in bi to nekako povezal!

Bockor ::

Jst sem se v dobi mojega P100 Pro poigral z jumperi na tem zaslončku in pustil na številu 991:D, več ni šlo, ker je melo prvo oz. zadnje število (odvisn kako obrneš:) le dva segmenta. Morali bi videt izraze na obrazu tistih, ki so to opazili. Hja pri 100 MHz smo lahko še samo sanjali o 1GHz:\

OK, to je bilo malo za šalo, kaj boš pa ti naredu z tvojim zaslončkom in gumbkama pa ne vem, mogoče se bo komu le porodila kaka ideja.

TESKAn ::

Jst sm napisu:
1GH:D.
Enkat bo se uporabno:).
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Spajky ::

jaz sem ravno vceraj vmontiral v 5.25 bay audio VU/Peak meter z dvemi moznostmi z 13 velikimi Led diodami, ki sem ga imel narejenega ze vec kot 15 let, COOL light show !!!, Ti bi pa lahko uporabil kako elektroniko, da bi ti na displayu menjala cifre v ritmu muzike za ples...
jaz mam zdej verjetno najbolj cool Desktop ohisje , vsaj na Obali se mi zdi ... :-) :P

mmisv ::

na tem linku sm vidu na spodnji sliki v zgornjem desnem kotu v ohišju eno belo "škatlco". a je ta škatlca namenjena ventilatorju? al ma kkšno drugo funkcijo ker jo mam namreč tut jest u kišti p ane vem za kaj bi jo uporabu
Čist trivialna stvar...

Spajky ::

Ne vem, ker sem jaz dobil zadevo iz druge roke in tega nimam, pa tudi reze pred venti so bile drugacne, drugac pa je cist isto ohisje..booh! 8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TTGO (ESP32 z zaslonom in SD kartico)

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
81113 (991) mmario82
»

Optimus končno uradno najavljen (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
706991 (927) CaqKa
»

Ali je ta zasloncek se uporaben?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
71727 (1528) VolkD
»

Kako uporabit LCD od nokie 3310 (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
638763 (6014) Ch4N93
»

Regulator vrtljajev

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
211958 (1564) boštjan

Več podobnih tem