» »

programi za ADSL

programi za ADSL

Dalmatinc ::

MA sem v jokerju neki bral, da se da porihtat tko, da se tini treba skoz conektat pa da je naštimano k mreža....nevem sej ste vi tud brali, kao neki novi drajverji. Pa me zanima o čem je Joke pa kje te drajverje staknat.>:D

Igor ::

skos konektan ne mores bit ker te na 12 ur dol vrze, ce hoces da se po temu avtomotsko nazaj konekta pac vklopis presistent connection pa je ..

||_^_|| ::

točno tako. itak ti pa računalnik vid to kot LAN.

Dalmatinc ::

Tistih 12h razumem, sam ne razumem, pa tega da mi more uno udspodi utripat skoz. Pa v Jokerju so napisal, da se da to še drgač narest. Anede.>:D

McNato ::

Če ti SIOLov program zaradi kakršnegakoli vzroka ni všeč, lahko porabljaš tole. Pravzaprav ti doda PPPoN protokol na omrežno kartico. Zraven pa še windowse sheca, da mislijo da je ta omrežna kartica ISDN modem. Meni se zdi ta način celo bolj enostaven.

Dalmatinc ::

Ta stvar zakomplicira vse še bolj !!>:D

Dalmatinc ::

Fantje, kva morm jst naredit, da mi ko poklikam explolerja sam poveže z Internetom, k zdej morm vedno prvo ADSL ikono tam not odkljukan, pa fuul me moti, da če jo že morm tam odklukat vedno odpre Siol regitracijsko stran (ja ja sej sem prvo odstanu Siool - regisracija sam še vedno to dela.. Hvala>:D

Dalmatinc ::

a tega nihče ne ve ??
>:D

[Gric] ::

znotraj internet explorerja se ne da nastavt da bi zagtnal doloceno povezavo ( v tvojem primeru ADSL povezavo). Da se nastavt da imas ali dial-up ali LAN.. s tem das dial up hoce modemsko povezavo.. de das la LAN pa predvideva da imas povezavo ZE vzpostavljeno.. kar pomeni da moras biti prej povezana..

ce te prav razumem ko se povezezes preko adsl bliznice ti internet explorer vedno odpre registerssko stran od SIOL-adsl registracije? ce je to tko.. potem zazeni klienta (v njem se kreirajo povezave).. gres na Cennections/settings.. tu imas cist spodaj: "launch default browser bla bla bla.. " .. ce ne zelis da ti zaezne IE potem das klukco stran.. ce pa zelis da ti odpre tvojo privzeto strean pa noter odtipkas URL..

Dalmatinc ::

A se da za ADSL dobit na mes Siol drajverjev takšne da bi bil rač vedno na net povezan !!:D

MadMicka ::

sej to so ze ene parkrat povedal:

desna miska na ikono za adsl, application setings, odkljuki persistent connections, pa bos skoz na netu ...

NiggerBob ::

Dalmatinka, klik z desno tipko na ADSL ikono spodaj -> Application Settings -> obkljukaj Launch SIOL ADSL at Windows Startup.
Lahko pa obkljukaš tudi Launch Default Browser after connection, v okno pa vpišeš npr. http://www.slo-tech.com.
Srečen?
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

router ter nastavitve SIOL ADSL

Oddelek: Strojna oprema
158480 (8239) nodes
»

računalnika v mreži

Oddelek: Pomoč in nasveti
401723 (1295) mte

WOLF (RTCW) vsak dan ob 22.00 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
1547701 (5165) Enzo77
»

ADSL montaza? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
764507 (3143) eiht
»

ADSL - inštalacija

Oddelek: Omrežja in internet
91342 (1126) [Gric]

Več podobnih tem