» »

Gigabyte in barvno pakiranje

Gigabyte in barvno pakiranje

Guru 3D - Gigabyte se je odločil, da bo začel barvno pakirati svoje matične plošče. Kaj to pomeni? Matična plošča za Intel Pentium 4 procesorje bo odslej v oranžni barvi. Gigabyte pa bo naredil še eno lepo potezo. K vsem svojim matičnim ploščam bo odslej dodajal še kvalitetno programsko podporo. Barve v katerih bodo matične plošče prodajane so:
  • Pentium 4 - oranžna barva
  • Pentium III in kompatibilni - modra barva
  • Pentium III in kompatibilni (dvoprocesorska verzija ali RAID) - vijolčna barva
  • Athlon / Duron - črna barva
  • Althon / Duron (z RAID-om) - zelena barva
Če želite videti, kako naj bi nove matične plošče izgledale, kliknite sem.

26 komentarjev

nemesis ::

glede na izkusnje z delom večine slovenskih servisov in trgovin se mi barvno pakiranje niti ne zdi neumna ideja... >:D

sekundek ::

Kaj je tle butastega, če se firma odloči stvari lepo posortirat. Pa še od daleč lahko vidiš kaj imaš na zalogi.

Lunik ::

meni se tudi ne zdi tako neumno.
zakaj potem hrano pakirajo v embalaže različne barve?
Pa vuduji so bli tud lepo po barvah pakirani (v3 2000 vijolčn, v3 3000 zelen...)
Res ne vem kaj je tako neumno...[:]

Sergio ::

ja, embalaža že, ne pa CELA KARTICA :D

R0K ::

sergio a si sigurn da bodo cele komponente prefarbarl, ker tam pise "Gigabyte se je namreč odločil, da bo začel barvno pakirati"

Simko ::

Brezvezno subjektivno napisana novica.
Lepa poteza. Zakaj mora biti vse tako monotono? A potemtakem, če imam pobarvan en monitor na rdeče, drugega no modro, sem idijot al kaj?

Sergio ::

lej... kako bi ti odreagiral, ce bi rekel proizvajalec (eg Hercules), da MXov ne bo barval modro, ampak zeleno, ker si kulsko modro zasluzijo samo GF2 pro? jaz ne bi dobr odreagiral... Vsaj barve naj enake pustijo :D

Lunik ::

kokr jest zastopim angleško sem po branju originalne novice dokaj prepričan da ni nobenega govora o barvah kartic ampak samo embalaže...[:]

Simko ::

jap, menim, da gre le za embalažo....Sergio. Nič slabega ne vidim v tem.

ChiefThunder ::

Ej, pa se zadeva je čist kul. Naj gre za barvo pakiranja ali barvo plošč. Sej matične plošče so ponavadi kilave zelene barve, tko da s tem pač ni nč narobe... sicer ma pa najbolj bedno barvo glih pentium 4; k glih lepo skup pašeta :D. Črna za AMD je pa prov fletna. :D:P:D;)

Reycis ::

Izjava o budalah je subjektivna in po mojem mnenju neupravicena

AndrejX ::

A ste opazili: AMD je črn (najbolj nepoazna barva/monotona), Pentium 4 pa oranžen (najbolj opazna/vabljiva)?!?

Pretorijanec ::

Se opravičujem. Pač meni se zdi, da človek gleda na čip, ki je na kartici in ne na barvo škatel, v kateri je. Ker potem bomo PC-jaši kmalu postali iMac-kaši. Joj, kako je lepe barve...

Huey P ::

Zadnja novica;

Gigabyte je začel tiskti Brillovo pisavo na svoje matične plošče, tako da lahko slepi ljudje s prsti preberejo za katero plato gre! Iznajdljivo!:D:D:D

JurijTurnsek ::

se škatle zgledajo ful kul... dokler plate niso razno barvne še pa nismo imacarji8-)

Mr.-Viko ::

Sicer pa, če hočejo pobarvati plate in embalažo, naj jih. Zakaj bi moralo vse biti monotono (in ne mislim embalaže), če je pa lahko lepo rdeče ali oranžno! No, vsaj veš, da imaš pomlad v računalniku! :D
Monitorje pa miške pa tipkovnice pa ohišja še naj začnejo barvati pa bo! :D

SmiLe_ ::

Meni je pa total vseeno kakšne barve bo embalaža, pa če kupim določeno zadevo v cajtng papir zavito, dobesedno mi visi dol kakšen izgled ima škatla od zunaj. Če pa bo tudi plata obarvana, mi je pa tudi vseeno, glavno, da dela tako, kot mora, ne pa da jo bom zijal. To mi je celo tako vseeno, da se mi zdi idiotsko ozmerjati, podjetje ki se je odločilo, to početi (barvati svoje produkte, pa četudi je to samo embalaža). Izjava, da bomo postali iMac-aši ali nekaj podobnega, se mi zdi tudi zgrešena saj dosti "hardcore" overclockerjev in njim podobnih sega po obarvanih grafičnih kartah v smislu - iiii poglej kakšne barve Geforca pa imam jaz, kakšna kewl črna barva. Za bruhat.SmiLe

Elemen_T ::

Yeah...najraje imam objektivno napisane novice...meni se tele barve prav dopadejo...no sej - vsaj za novico sem izvedel :P

Pretorijanec ::

Ok. Se opravičujem. Resno. Od zdaj naprej, boste od mene dobivali samo še objektivne novice.

Simko ::

Upam, da res :)
Opravičilo pa je, vsaj z moje strani, sprejeto. 0:)

Filo ::

Končno so začel vse mal oblikovno. Mislm ,da je vsaj na oko prijazno! HE he:P;):D

linker ::

Hočem zaleno!:D
Sicer res ne vem zakaj bi to bilo dobro, ampak je kr ql. Mogoče bodo zdaj oni"profiji", ki vedo samo kolko megehercev pa megabajtov majo, vsaj znali povedat kkšne barve je>:D

[SpydeR] ::

Po moje je pa to čist ql, če bi ble plate za različne procesorje v različnih barvah. (čeprav je najbolj ql modra:D)

Jeebs ::

Hehe, nej kar vse prebarvajo, same komponente in škatle za njih! Mislm, časi ko so bla vsa ohišja in ostala PC roba enobarvni so mimo. Samo jst si ga še nism prebarvu...;(

_fim_ ::

ja no... barvaste plate...sej ql... sm men je še zmir lepša klasična zelena:))

Glede pisanja novic, pa so men boljše subjektivne. Kr če češ objektivne greš na spletno stran proizvajalca in si stvar pri njij pogledaš. Tukaj na slo-tech bi bilo pa prav da bi dal pisatelj svoje mnenje!!!

BigFoot ::

se ne strinjam. po mojem mnenju bi mogle bit novičke zelo objektivne. razen če gre za kakšne novičke o našem 'dragem' Kyleu iz HardOCPja (ali kaj podobnega).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katere procesorje ste že imeli (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
727925 (6819) H3ro1n
»

Ni signala

Oddelek: Pomoč in nasveti
101445 (1103) G_mAn
»

Koliko je vreden ta PC?

Oddelek: Pomoč in nasveti
101341 (1152) robert132
»

Gigabyte in barvno pakiranje

Oddelek: Novice / Matične plošče
262160 (2160) BigFoot

Več podobnih tem