» »

Detonatorji 12.10

Detonatorji 12.10

Guru 3D - Spet so izšli. Kot ste verjetno že sami opazili na tujih straneh, so izšli novi Detonatorji, verzija 12.10. Samo tisti, ki ste jih vi opazili, so bili le za Win2000 sisteme in WinNT. Zdaj so izšli tudi za Win9x in ME. Torej, če želite najnovejše Detonatorje, se odpravite sem. Seveda gre za neuradno verzijo in če vam skurijo računalnik, boste sami krivi za to. Drugače pa, kot je že ugotovil alien-w, se bolj splača naložiti vsako polno številko Detonatorjev. Torej 11.00, 12.00... Preizkusite pa jih vseeno lahko. Mogoče so celo dobri.

6 komentarjev

tejo ::

BETA gonilniki, nein danke!
Raje počakam na uradno verzijo! :D:D:D

XCT ::

Jaz sem jih sprobal in rezultati so bili nad pričakovanji.

linker ::

tejo1 (a lkaj pač): če boš počakal kakšnega pol leta, bodo mogoče že izšli kakšni 8.XX uradni!

ClubArt: kaj se pozna samo na benchmarkih al tud v igrcah? Kakšna je kvaliteta slike?

Jeebs ::

Se opravičujem za mojo nevednost ampak kaj v bistvu so te tako opevani Detonatorji? A ja, a ni tista izjava, da lahko skurijo računalnik malce pretirana? Glede tiste izjave o verzijah se strinjam (vsako polno verzijo in brez BETA).:))

Huey P ::

So to najboljši za W2k al kaj... Sklepam po izjavi ClubArta.

BigFoot ::

Jeba>>> detonatorji so gonilniki za Nvidiine grafične kartice (nekje od TNT2 naprej).
a ja, računalnika ti pa ne morjo skurt


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Catalyst 9.1

Oddelek: Strojna oprema
71096 (728) filip007
»

Novi nForce driverji

Oddelek: Programska oprema
101330 (1068) _Dejan_
»

Igre se zatikajo?

Oddelek: Pomoč in nasveti
5724 (675) kilergas
»

Detonatorji 27.42

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
71585 (1585) spucek
»

Novi Detonatorji!!

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
91583 (1583) BigFoot

Več podobnih tem