» »

Družina MX

Družina MX

Tom's Hardware - Logitech je eden izmed vodilnih proizvajalcev tipkovnic in mišakov, saj njihovi izdelki slovijo kot zelo kakovostni. Tudi MX serija glodalcev ni izjema in prav to so tudi ugotovili tudi na Tom's Hardware. Spisali so precej obsežen članek o vseh treh miškah -- MX 300, MX 500 in seveda prestižu mišakov, MX 700. Kljub dokaj zasoljeni ceni, je brezžična le MX 700, tako da boste zanjo pri nas morali odšteti celo nekaj več kot 18 tisočakov. Če imate dovolj globok žep, o nakupu mišaka MX serije vsekakor premislite.

12 komentarjev

globoko grlo ::

hm, kje jo lahko dobiš za nekaj več kot 15 tisočakov, pa kok več je to

Trubadur ::

mx 700 je 20k

Sej bi si jo kupu sam ni $$$$$:'(

Trubadur ::

aja pa tista novica dvoboj mx-ov nikakor ne paše sm:D

Dami ::

Mouseman dual forever:D
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

AtaStrumf ::

Logitech Optical Wireless = zakon!!! Če si le lahk privoščite se jo morate, ...... al pa MX 700. Rula povsod, tudi v igrah sploh ne opaziš, da je brezžična, se pa naširoko izogibajte kakim okoleščenim brezžičnim variantam, ker te pa SUXAJO,tudi Logitech-ove, no ja vsaj kar se igric tiče.

para! ::

Imam Logitech MX700. Zelo hudo zadeva.
Death before dishonor!

globoko grlo ::

ja, sj če si nebi ene pol leta nazaj kupu mausmana cordless optical, bi zdejle letu po mx700, tko mi je pa škoda $$$

Sumo ::

Tale MX serija je nedvomno zelo kvalitena. A kaj ji to pomaga, če pa jo ovirajo bednobedni gonilniki (mouseware), ki v večini špilov ne delujejo...

d0rK ::

No ja...Morm rečt, da je miška FUL lepa..sam...Kupil bi MX500 če:- bi imela palčni gub
-2 senzorja da bi dosegla natančnost Dual Otikla[Rabim za igranje CS]

Miška je pa še enkrat rečem..Zelo fletna.

:]

AtaStrumf ::

Mal si preberi test! Vse te miši so zahvaljujoč zelo dovršeni MX tehnologiji NAJBOLJŠE so sedaj, tudi od tvoje dual optical po moje. Brezžična MX700 pa baje sploh nima nobega lag-a (do max USB-ja povečano osveževanje) in deluje super v igrah (ocena zavzetega igralca UT-ja). Nobenih izgovorov torej >:D!

alien-w ::

Kako pa je s koleščkom? Če imam vklopljen tist MouseWare al kaj je ze men v nobeni igri zadeva ne deluje.

AtaStrumf ::

Tisti gonilniki so tako skrupucalo, da je bolljš da jih ne daješ gor. To sem ugotovil sam, pa na Toms hardware isto pravijo: totalno neuporabno in polno hroščev.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

OpenOfficeMouse

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
284728 (3156) PrimozR
»

Računalniške miši

Oddelek: Strojna oprema
151180 (947) Dr_M
»

Katero miško naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
534961 (4058) Dr_M
»

Nakup miške brez wireless

Oddelek: Kaj kupiti
141236 (1042) |_CoBrA_|
»

Test LogitechMX mišakov

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
71668 (1668) falotXP

Več podobnih tem