» »

OP please help !

OP please help !

DIEUALL ::

seos!

igram to igro operation flashpoint pa ne vem naprej igram champing
v misiji TAKING COMMANDS to je prva misija ko postanes lutenent in si ti vodja vseh vojakov ne vem kako jo naj naredim oznaci mi da nism naredil sekta: wait for alpha squad to arrive to mi napise da nism naredil prosim cce mi lahko poveste celoten postopek te misije
:'(
najlepsa hvala za odgovor

DIEUALL ::

dejte mi prosm pomagat kako se res ta misija

Pretorijanec ::

Lahk pomagam. Glej... Glikni F2, da ti označi tvojega drugega človeka. Spodaj maš okvirček, ne? No in en si ti, ta drug je pa on. Torej F2. Potem klikni 4. Potem klikni številko v okvirčku desno, zraven katere je napisano Jeep # o'clock. Potem počak 30 sekund, da tvoj človek pride v jeep. Potem klikni M za zemljevid. Klikni F2, če ni človek označen, če je potem pusti. Vedu boš tko, da ko je označen ma okrog številke zelen okvirček. Potem pa na zamljevidu klikni na tisti kraj kamor ga moraš poslat (ne vem več imena; se mi zdi, da je neki na A?) Potem bo šou.Umes pridejo tvoji vojaki (ta drugi). Klikni '. Znakec levo od št.1 na tipkovnici. Vse ti jih bo označlo. Klikni št.4. Potem v desnem okvirčku klikni na št. ki je zraven 5t truck # o'clock. Potem klikni 5 (ride in the back). Vsi tvoji vojaki bodo šli gor. Če boš še po tem imel težave mi povej in bom še pomagal.

DIEUALL ::

Pretorijanec : najlepsa ti hvala sm jo zvozo s tvojo pomočjo !
8-)

Pretorijanec ::

Ni problema ;).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kak Hi FI komponenta internetni radio in Dab + hkrati kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
457243 (3743) mat xxl
»

CorelDraw

Oddelek: Programska oprema
202102 (1331) BlackHole
»

local disk D manjka

Oddelek: Pomoč in nasveti
5990 (902) superlojz
»

Superiornost single clicka nad double. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
945502 (4097) A. Smith
»

Kaj so fluctuations?

Oddelek: Znanost in tehnologija
161767 (1445) Thomas

Več podobnih tem