» »

Kabli za petičneže

Kabli za petičneže

vir: Plycon
Plycon - Mhja, overclockanje in modificiranje vedno bolj postaja en velik biznis in nadvse lep primer je nova ponudba ameriškega on-line podjetja Plycon. Gre za srebrne okrogle kable ki jih proizvaja neko japonsko podjetje. Dejansko gre za zelo luštne zadevice, ki bi jih tudi jaz nadvse rad razkazal, če bi imel prozorno ohišje, toda spotaknil sem se ob ceno. $35 za navaden ATA100 kabel? Pa to je pol cene novega Durona! Kam so izginili časi, ko smo kable zaokroževali zaradi boljšega pretoka zraka skozi ohišje in ne zato, da bi bili glavni frajer v ulici ?

11 komentarjev

R@C@ ::

Jest sem si privoščil take kable, samo da so modri! Res lepo zgledajo, sam če pa povem ceno bi šel pa najrajš spet bruhat!

bloo screen ::

Ja v powerplusu v MB jih majo, samo da niso srebrni. Sem si kr dva kupil

R0K ::

zakaj pa nebi tega enostavno prebarval s sprejom ???
dosti ceneje in še sam lohk kombiniraš s barvami

Jeebs ::

Sprej stane samo 1000SIT! Zakaj bi plačevali pol cene proca za tole?!;(

msmiha ::

Jaz sem si jih kar sam naredu in preštrihal na rdečo. Ohišje mam pa srebrno res ubijalsko zgleda>:D:D

R0K ::

moreš bit pa res prav trkjen da tole kupiš....
....oz. neveš za kaj bi porabil denar:D

OZZY ::

Kokr vem ma plycon vse stvari dražje kot se drugje dobijo. Vsaj kokr se spomnim, ko sem po njihovi štacuni gledu.

teac ::

Take oz. podobne kable si lahko naredi vsak doma. Potem pa jih samo še pošricaš in pride dosti ceneje kot pa 35$!!!

R0K ::

mhm, ampak je bolj občutek, če maš kupljene, ker če gre kaj narobe neseš nazaj v trgovino.

element ::

Nikol nebi dal 8 čukov za okrogu kabl, razn če bi se u kešu valju! Jest sm si jih doma naredu, z izolirjam povil, pa je. Edin še preštrihat jih morem... :D Samo za ceno kavice in časopisa na dan! ;)

kuzifix ::

Mnjah, jz sm se pa zmeri navdusval nad oblikovalskimi stavrcicami ipd ... Tko da, mljask >:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Velika Britanija ne bo izločila Huaweija iz postavljanja omrežja 5G

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
196002 (4919) Markoff
»

Nokia je predstavila nove Lumie

Oddelek: Novice / Windows Mobile
3912097 (6505) nejcek74
»

oksidacija bakra (in konstantni izpadi interneta)

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
132249 (1882) Pyr0Beast
»

Kako skriti kable med plasmo in omarico ... Kakšen nosilec za plasmo kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
57444 (7270) BigWhale

Več podobnih tem