» »

Piran 2002

Piran 2002

Slo-Tech - Do tega trenutka se vas je prijavilo 25. Glede na to da je prostor velik in nagrad veliko, si želimo večje udeležbe. Prijavi se!

Še nekaj podrobnosti. Lan bo seveda v soboto in nedeljo ter v noči vmes, čeprav bo v soboto imelo prioriteto tekmovanje iz vaših navijaških sposobnosti (glej opis).
In kot drugič, dostop do računalnikov in igranje bosta seveda možna celo noč.

22 komentarjev

R0K ::

Can't wait. Can't wait. Can't wait. Can't wait. Can't wait. Can't wait. Can't wait. Can't wait. Can't wait. Can't wait. Can't wait. Can't wait. Can't wait. Can't wait.




Aia. Jst pa komi čakam. :P




Jao, noro bo. Ziher bo. Nenazadnje, Primoz-a bom lohk u živo videl ;)

mrTwelveTrees ::

zakaj za vraga ni to v LJUBLJANI ???? ;((

bilo bi najmanj 50 % več folka ! :)

Primoz ::

Topla slovenska obala je pa ja super.... naslednjic bo v Porecu :D >:D
There can be no real freedom without the freedom to fail.

sirotka ::

Why the fuck mora pa bit vse u lublani?????
pridte kdaj v nm:D
a ma kdo mrežno za posodt:P

Smorny ::

Bil bi prvi tam in verjetno bi me zadnjega ven vrgel hišnik v ponedeljek, ko bi spet prišli otroci. A dejstva ne govorijo v prid mojemu prihodu, ker me čaka 16. zelo težaven izpit na faxu, pa si ne morem privoščiti ena dan priprav, nato več kot dva dni bedenja, potem pa še spanje doma. Če se bo kaj podobnega zdodilo kdaj v juliju ali pa začetku avgusta, pa bom tam cel teden.
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

Reycis ::

Mene zadeva mocno in bom zagotovo tudi prisel. Sabo bi rad prinesel tudi svojo masino za mrezne igre. Vendar pa gor nimam kej prevec legalnih stvari in preprican sem, da ostali tudi. Skrbi pa me, da utegne BSA narediti racijo. Kaj priporocate organizatorji?

--------
Kista:
Tbird 1333
256 MB DDR
GF3 Ti200

R0K ::

Ehhh...




Se bodo že kaki našli, ki jih je malo več v hlačah in se bojo mal 'pogovoril' z BSAjevci ...




Ane Sergio? ;) :P




Drgač, jst močno dvomim, da jih bo ta prireditev kaj zanimala.

Matri[X] ::

Jaz bi prišel, če ne bi organizirali na najbolj oddaljenem delu Slovenije in najbolj bednem času! Predlagam Ljubljano in julij ali avgust.

Predator ::

Ne! za čas se strinjam samo ne pa v Lj

perci ::

sicer sem Ljubljančan, ampak se strinjam, da je bolj prav, da zadeva ni v Ljubljani, moti me edinole datum, ki je zares neugoden, tako zame kot tudi za veliko ostalih; jst bi prav rad prišel, vendar pišem trinajstega tri izpite in žal ne bo šlo. Drugo leto dejte plis en bolj normalen datum zrihtat.

Sergio ::

lokacija je naravnost odlična... šola, lep razgled, svež zrak in vse... res lepo.

glede časa - žal. ampak vseen probajte prit :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Klemenn ::

cajt mam....prevoza ne ....pa dovolj obližov in zelo dobrega zavarovanja tudi ne....aja če ma kdo prevoz nej pove da začnem fehtat...aj iz nm grem

Klemenn ::

Jao, noro bo. Ziher bo. Nenazadnje, Primoz-a bom lohk u živo videl
..jaz si tega niti ne želim......in zaradi drugih osebkov tudi ne....me bodo prec..

Sergio ::

jao, Jebediah, give it a rest!

fajn se bomo mel. obljubim. pridite v čimvečjem številu :D

evo, bom šu z vami igrat Q3:A, se boste lahko izživljal nad mano... ker mi ta igra ne gre prav dobro :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

alien-w ::

Vi se sam pazte, k bom jest prsu tezit, pa k spet mal notr padem... kwa bo to pokal!

Matek ::

Me cant wait too:D.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

mrTwelveTrees ::



zakaj lih piran ?
kdo mi bo dal denar za bencin, denar za avtocesto, - po stari ne grem zarad policajev, pa se traja...

sigurno bo prišel kdo iz BSA ali kaj podobnega pregledovat...

SE ŠE SPOMNITE: nazadnje je bil nekje LAN PARTY >> vsi so naj*bal z nelegalnimi winsi.....

pa še šola je, ker cajt ste izbrali... jaooo

huho, hudo

Jeebs ::

Pismo, kok težite s to Ljubljano. Ma sej sm tud jst lublančan, pa se mi zdi čist cool, da bo tale stvar v primorju. Pismo no, a ste tle sami taki osebki, k bi čepel doma pa šli max. 500m od svoje bajte? Dejte si mal predstavljat... Svež morski zrak, mal spremembe okolja, dobra družba... Aahhhh... Upam, da bom lahko uletu!
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

Primoz ::

Kar se tiče nas... bo vse legalno. Ker se tiče vas pa ni naš problem.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

helboy ::

BSA jih 100% nebo! Sem bil zadnjič na lanu v mariboru (lethal lan) pa je blo okoli 160 računalnikov, pa mislim da je imelo le kakih 5 ljudekov, da so imeli vse legalno. Nihče nam ni težil in tudi tukaj ne bo.
Kritizirati pa moram čas. Na koncu šolskega leta ste se spomnal. Lahk rečem sam da ste KMETI;(( . Bilo bi 100% več ljudi, če bi jih nardil med počitnicam,poletnim ali zdajšnjim.
Kraj je pa super, ker je Piran lepo mestece.8-)

andrej ::

idealnega casa ni. konec maja/junija ne dobro za studente. julija tudi ne ker marsikdo kje dela ali gre na dopust. avgust/september se za studente zopet zacnejo izpiti... Nikda ne mores ustreci vsem.

Meni kar pase, ker sem tak tisti teden v portorozu, tak da mam podaljsani dopust na morju:D

FlipeR ::

No andrej mi je vzel besede z ust!!! Zal je tako fantje (in delkleta:D ) da ne moremo NIKOLI ustreci vsem 100%! Ta termin je bil izbran ker je za maturante 1. del mature mimo, studentje se sele pripravljamo na izpite konc maja/junija, in nker je se sola, nihce od vas se ni zbezal s tastarmi na pocitnice na Hrvasko!!! Get it?

Za plac pa NO COMMENT NE - zrihtam plac v najslikovitejsemm in najdrazjem slovenskem mestu - Piranu in vi se ne strinjate - da ki zakaj ni v Ljubljani?!? Ma v Ljublajni se ne mores it ob 5 zjutraj jutranjega kopanja, da se glih prow zbudis za se eno celodnevno nabijanje Q3-ja... A sploh kdo od vas ve, kako je to, ko se se cel zlomljen zjutraj za dobro jutro vsedes na teraso in s pivo v roki reces "Dobro jutro" morju? What a feeling...

Toliko8-)


FlipeR
------------------
#Paranoja #Kučanjekriv #Putinjekriv #Prekletirdečkarji :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sledenje pošiljke

Oddelek: Loža
467088 (3822) profii
»

Pošta SLO - dostava ob sobotah?

Oddelek: Loža
1318219 (17610) JaGuArKa#1
»

Pošta slovenije

Oddelek: Loža
404825 (3665) Machete
»

Bojkotiranje trgovin 24.11.2007 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
662918 (2918) 'FireSTORM'
»

Zakaj ponoci nihce ne sourfa?

Oddelek: Omrežja in internet
291356 (1028) KamikazA

Več podobnih tem