» »

Pošta slovenije

Pošta slovenije

GiGaBaJt ::

A kdo ve a v soboto se gre lahko na pošto po pakek? Ker meni so poslali paket na četrtek, danes je pa praznik in ne morem iskat. Rekli so pa mi da v enem dnevu naj bi dobil. Se pravi ali je možno da bo paket jutri že prispel ?
M.S Gigabyte 280x

shadeX ::

Definitivno. Poslal sem preko pošte že ogromno paketov in vedno so prispeli naslednji (delovni) dan.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

GiGaBaJt ::

Kaj pa v moji situaciji ? Ker v četrtek so mi poslali po pošti slovenije in naslednji delovni dan naj bi bilo na pošti, vendar je danes praznik in me zanima če bo jutri,ko je sobota na pošti in če lahko prevzamem brez listka??
M.S Gigabyte 280x

radmannsdorf ::

morš it na pošto takoj ko se odpre, še predne poštar flikne paket v avto, če ne ti bo prnesu domov/pustil listek.

GiGaBaJt ::

Ja sam sej ob sobotah poštar ne voz ?
M.S Gigabyte 280x

Assass1n ::

Vrjetno te bo na pošti čakalo, pokliči tja dopoldne pa naj pogledajo če imaš paket tam.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

radmannsdorf ::

aja to pa ne vem al pr vas voz al ne. pr nas vozi normalno. potem te bo paket vrjetno res čakal:)

GiGaBaJt ::

Aja, sam sej če je paket velik potem kombi pripelje ane ? To pa pomoje tudi ob sobotah ?
M.S Gigabyte 280x

shadeX ::

Odvisno pomoje od kraja. V našem mestu pripelje tudi ob sobotah ja.

GiGaBaJt ::

A to lahko kje pogledaš ? Ker na strani, kjer sem naročil računalnik nič ne piše kdo jih dostavlja ?
M.S Gigabyte 280x

radmannsdorf ::

ali ti položnice prinesejo ob sobotah? če jih, bodo tudi paket, če nič ne dostavljajo, potem tudi paketa ne bodo:)

šernk ::

Ob sobotah raznašajo ponavadi samo v mestih. Tudi če je večji paket, če ni ravno doplačana dostava v soboto bo čakal paket na pošti. Seveda če bo paket prispel do tja sploh. Tisto dostava naslednji delovni dan velja v 90% primerih. pač pojdi vprašat na pošto.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

bastadu ::

Uradno mislim, da imajo rok za dostavo 3 dni, čeprav v 99% pride že naslednji delovni dan, sobote dostavljajo res samo po mestih in večjih krajih, ali v bližini pošte, pač samo tam, kjer se jim splača ... Pač pokličeč in/ali greš na pošto jutri po paket ...

GiGaBaJt ::

Sej pošto imam 10 sekund od doma haha :)
M.S Gigabyte 280x

peterp111 ::

po mestih delajo ob sobotah normalno

za manjše kraje ne vem

GiGaBaJt ::

Se pravi me bo paket čakal jutri na pošti ?
M.S Gigabyte 280x

bastadu ::

Ja a je tako težko vprašat na pošti, če si ravno 10 sek stran?

mitja_n ::

lahko tudi pokličeš če nisi

GiGaBaJt ::

bastadu je izjavil:

Ja a je tako težko vprašat na pošti, če si ravno 10 sek stran?

Ja danes ne morem, če je praznik. Sej se mi ne mudi, sam sem vseeno vprašal za mnenje!
M.S Gigabyte 280x

Janac ::

ja jutr poklič

GiGaBaJt ::

Sej grem jutr zjutri na pošto. Kdaj pa sploh prispejo, ob keri uri pošiljka na pošto ?
M.S Gigabyte 280x

venson ::

Ponavadi kakšen dan prej pred dostavo, včasih tudi na isti dan do odprtja pošte...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: venson ()

šernk ::

Odvisno od lokacije. Pošte hodijo okrog med kraji med 8 zvečer in 6 zjutraj. Najbolš kampirat pred pošto pa čakat prvega zaposlenega, drugače lahko poštarja ki raznaša že zamudiš in ima že v avtu paket.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

GiGaBaJt ::

Ja sam sej pr men itak ne bo treba do doma prpelat k je itak pošta v isti stavbi k žvim haha.
M.S Gigabyte 280x

Phantomeye ::

ce ti kaj pomaga, meni še nikoli niso paketa dostavili v soboto, pa je bila že večkrat situacija, da bil paket že na pošti in sem dobil šele v ponedeljek.

an3333 ::

pr nas je posiljka na posti takoj zjutraj ko odprejo

GiGaBaJt ::

Pustimo se presenetiti.
M.S Gigabyte 280x

radmannsdorf ::

kaj čakaš?! ura je že čez 8 ti pa še kar doma in v dvomih. obleč se in hitro na pošto in takoj sporočit kako si rešil! ;)

GiGaBaJt ::

Pri nas se odpre ob 9:00. Paketa še niso prejeli ! Mogoče ga bodo pripeljali.
M.S Gigabyte 280x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GiGaBaJt ()

shadeX ::

Kaj zdej. A si dobil al nisi dobil?

In kaj je bilo v paketu??

Zdaj pa že mene firbec matra :D

GiGaBaJt ::

Haha, ne nisem ga dobil, v ponedeljek bo. V paketu bo računalnik naročen od mlacoma. Konfiguracija računalnika je na drugi temi.
M.S Gigabyte 280x

Heisenberg ::

kolikor jaz vem ob sobotah paketov NE raznašajo, ampak samo pisma ipd

opeter ::

Heisenberg je izjavil:

kolikor jaz vem ob sobotah paketov NE raznašajo, ampak samo pisma ipd


Manjše pošiljke/pakete, katere lahko poštar nosi na motorju, le te dostavljajo.
Kombi/avto pa že dolgo ne hodi ob sobotah (vsaj pri nas, pa smo manjše mesto).
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

mihec87 ::

Odvisno, pri nas v soboto ne furajo ničesar-vas pač..

Alamar ::

V Ljubljani je pa ravno obratno, vsaj v mojem koncu. Manjše paketke (do 2kg, ki so v bistvo obravnavani kot pismo), peš poštar v soboto ne nosi. Še nikoli nisem dobil take pošiljke v soboto, v ponedeljek jih je pa cel kup. Nosi pa reklame, razglednice in podobne malenkosti. Medtem, ko večje pakete, ki jih vozijo s kombiji, redno dostavljajo ob sobotah. Ravno včeraj mi je že malo po osmi zvonil za dva večja paketa iz Nemčije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Alamar ()

noob96 ::

v čet so mi z ena sporočili da so odpremili paket (skener), pa ga v soboto dopoldne v center celja nism dobil. Tako da bo treba v ponedeljek

Assass1n ::

Tudi sam sem že klicaril na pošto kje je pa kako pa kaj nakoncu je pa prišel z gls, just sayin :)
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

knesz ::

Heisenberg je izjavil:

kolikor jaz vem ob sobotah paketov NE raznašajo, ampak samo pisma ipd

Če pošiljatelj označi "sobotna dostava", dobiš tudi v soboto. Sicer načeloma ne.

GiGaBaJt ::

Evo paketk je sestavln, slike so na temi 'Slike vaših računalnikov'. Čakam še na drug paketk ta tedn.
M.S Gigabyte 280x

quepasa ::

Da ne odpiram nove teme glede pošte bom kar tukaj vprašal, se da poslati manjšo obloženo kuverto (z mehurčki) tako, da nalepim gor znamke in oddam v poštni predal? Vsebovala bi usb ključ.

Machete ::

Da, če poimenuješ nabiralnik poštni predal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pošta Slovenije ( izkoriščevalci ) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23553443 (3825) starfotr
»

Sledenje pošiljke

Oddelek: Loža
467137 (3871) profii
»

Pošta SLO - dostava ob sobotah?

Oddelek: Loža
1318386 (17777) JaGuArKa#1
»

DHL in dostava Pošte Slovenije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9546004 (16845) uporabnik50
»

Pošta Slovenije in sobotna dostava pošiljk

Oddelek: Loža
610541 (10309) Furbo

Več podobnih tem