» »

Pozabite na klasični videorekorder!

Pozabite na klasični videorekorder!

Maksil - Ste takšne sorte človeka, da si radi posnamete kakšen film? Gradite lastno videoteko[:))] in snemate na klasičen način z videorekorderjem? Potem je prišel čas, da starino postavite v kot in ji zaželite vse najlepše v zasluženem pokoju [:D]!

Na tem naslovu si lahko namreč snamete do sedaj najboljši program, ki v povezavi s TV kartico (tunerjem), spremeni vaše računalo v digitalni videorekorder. Po poročanju uporabnikov naj bi bil program najboljši te vrste doslej. Kar pa je še lepše, program je - brezplačen!

Še nekaj malenkosti in podatkov: "težak" ni niti 800kB, dela z večino TV kartic, uporablja Windows Media Encorder 7.1. Kompresijsko razmerje, ki ga program pri snemanju uporablja, pa poskrbi, da film, posnet v vrhunski kvaliteti, ne bo zasedel več kot kakšnih 150 MB! Če je zadevica res tako dobra, kot poročajo, pa preverite sami.

11 komentarjev

Sumo ::

Najboljši?? Stvar pri meni sploh ne dela, pa imam izpolnjene vse requirements. Že dolgo mi ni bilo treba tolikokrat resetirati računalnika... SUX v glavnem [:\]

V-i-p ::

SUmo: si pogledal mogoče še semkaj? Če si, potem pa ne vem kaj pri tebi ne dela [:\].
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Sumo ::

Seveda sem. Ker imam win98 sem po navodilih namestil WM encoder in Visual basic runtime 6.0.

MaX ::

Men v Win 2000 dela brez problemov. Samo mot me kr ni slike, tko da morš najprej ugotovit, na kater kanalu snemat.;(

Lee_Nover ::

o fak .. pa to ni res
ni sans da uporabm tak program oz. ga sploh instaliram !!!
glavni razlog : napisan z VB !!!
pa se windows media encoder uporablja .. teli so res cist MS usekani
sploh ne dvomim da sumotu ne dela
kej tazga se da napisat u enm tednu in to velik bols
no ja .. ce vam je usec ga uporabljite, sam velik rajs uporabljam SW ki je zravn TV Tunerja

cekr ::

Ne mislim se prepirati z nikomer, samo ta zadeva je še daleč od tega, da bi lahko s tem zamenjali videorekorder. V večino primerih se precej boljše obnesejo programi, ki so priloženi karticam. Da bi pa to uporabljal povprečen uporabnik videorekorderja, se pa lahko samo smejem (ha,ha,ha). Povprečen uporabnik videorekorderja ne zna nastaviti niti ure, kaj šele kanalov na videorekorderju, kaj šele da bi uporabljal ta program.

Sicer mi deluje, je pa potrebno preveč dela, da bi ga uporabljal. ATI multimedia center je profesor za to zadevo, čeprav ni nevem kaj.

TheHijacker ::

http://www.google.si

Radiant ::

Tu je se en boljsi :

www.ati.com/drivers pol pa MMC 7.7 >:D >:D >:D

ender ::

Še najboljši je kakšen VirtualDub ali AVI_IO...
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

pivmik ::

iuVCR je res dober!

Dela takoj, lahko snemaš v DivX in bilkoateri drugi kodek, ima scheluder, res super. PRIPRORČAM!

Z virtualDub imam probleme, in itak pa nima scheluderja.

Radiant: žal deluje samo na ATijevih karticah :(
LP, Gregor GRE^

tovaris ninja ::

ze neki casa se ukvarjam z capture SW, testiral sem vse mozne "the best" resitve,
bom pac probal se to. ceprav, edini SW do zdej, ki omoguca 768x576 v RT, neomenjen cajt ipd.
je WinDVR 2 in WinCoder, zal samo trial verzije (oba InterVideo ).
torej, ce slucajno nekdo ima WinDVR 2, ali pa WinCoder, complete version??
predrag@arxeltribe.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Digitalizacija VHS kaset

Oddelek: Zvok in slika
388358 (7088) dottor
»

VHS v Divx in podobno

Oddelek: Zvok in slika
425951 (3541) francek1
»

Snemanje TV na disk

Oddelek: Zvok in slika
113109 (2295) kitara8
»

Pomoč pri presnemavanju z video kasete na računalnik!

Oddelek: Zvok in slika
185900 (5588) zavajon
»

Prenos posnetka iz analogne kamere na PC

Oddelek: Zvok in slika
101669 (1482) bmen

Več podobnih tem