» »

Creative Sound Blaster Audigy

Creative Sound Blaster Audigy

X-Bit Labs - Kot veste bo Creative proti koncu poletja predstavil novo družino zvočnih kartic, Audigy. Audigy bo nasledil trenutno najpopularnejšo družino na svetu, SB Live!. Center novih kartic je novi procesor z imenom EMU10K2, ki podpira precej več efektov ko njegov starejši bratec EMU10K. Nove kartice bodo prav tako imele podporo FireWire/1394 vodilu ter Secure Content tehnologiji (onemogoča predvajanje avtorsko zaščitenega zvoka). Kartice iz nove družine bodo sledeče:
  • Sound Blaster Audigy Platinum: $199 model s FireWire priključki in daljincem
  • Sound Blaster Audigy MP3+: standardna kartica za poslušanje MP3jev s pripadajočim softverom, $99
  • Sound Blaster Audigy X-Gamer: kartica za igričarje, $99
Na internet je že pricurljala predstavitev nove družine, najdete pa jo tukaj.

5 komentarjev

Pretorijanec ::

Pobiram stave, kok časa bo trajal predn se bodo pojavili prvi vodiči, kako obit ta glup security.

CaqKa ::

hmmm zakaj pa je link na neki ruski strani ? jaz tej novici ne verjamem nekak najbolj... ker to pomeni fejst podporo za firewire vodilo (slotechovci pa zaprisegate na USB 2). sam pa mocno upam da se bo firewire bolj primo kot pa usb.
popravek: sej se mi je zdelo... prelepo bi bilo če bi dali na to kartico še firewire (sej ni karta za digitalni zajem). poleg tega zakaj je na strani še anketa z naslovom: "Do you believe in Audigy?"?
naslednjič novico preverite...

luni ::

hm kaj ti kandidiras za lokalnega skeptika al kaj?
novica o audigy karticah je ze precej stara, specifikacije pa sem napisal samo da se ljudje se enkrat spomnijo za kaj gre... tista zadeva na ruski strani pa je "leaked" prezentacija od Creativa, ki jo bos na vseh uradnih straneh videl komaj cez kaksen mesec ali dva... ce pa ne verjames v firewire na adugiy karticah pa pac pocakas

upas stavit za pir?

CaqKa ::

zele veselo podpiram format firewire bred USB2 :)
mogoce sem pa res malce prevec skepticen glede tega....
anketa na tisti ruski strani mi je pac sumljiva...
ne pijem pira...
em ej luni kaj mas kaki podatek glede SPDIF outputa v w2k/winxp?
lp caqka

R0K ::

te zvočne kartice so bile v ameriki že pred 1 letom, le da so zdaj posodobljene.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

audigy 2 driverji

Oddelek: Zvok in slika
111326 (1089) N I C O
»

Zvočna kartica (čim boljša-rabim za SNEMANJE z mikrofonom)

Oddelek: Kaj kupiti
161456 (1221) speacker
»

Kiro zvočno kartico?

Oddelek: Kaj kupiti
211193 (980) mchaber
»

Audigy zunaj

Oddelek: Novice / Zvočne kartice
121770 (1770) Radiant
»

Končno...

Oddelek: Novice / Zvočne kartice
51684 (1684) undefined

Več podobnih tem