» »

Intel bo pocenil procesorje za prenosnike

Intel bo pocenil procesorje za prenosnike

The Register - AMD-jevi Duroni in Athloni počasi prihajajo tudi na trg prenosnikov. Intel se zaveda prihajajoče nevarnosti, zato mrzlično niža cene procesorjev za prenosnike. Tako bomo v ponedeljek (se pravi jutri) zopet priča novim Intelovim pocenitvam. 800 MHz mobilni Celeron se bo pocenil kar za 37 % (iz 170 $ na 107 $), pričakujemo pa lahko tudi pocenitve 750 in 700 MHz Celeronov. Tudi za mobilne Pentiume 3 so napovedane pocenitve. Precej se bo pocenila 1GHz (Coppermine) različica in sicer za 236 $ (iz 637 $ na 401 $). Glavni razlog za pocenitev mobilnih Coppermine procesorjev, je predstavitev hitrejših Tualatinov, ki bodo nadomestili Coppermine. Mobilni Tualatini bodo predstavljeni naslednji mesec.

4 komentarji

Matty ::

kul... se LCD ekrani naj se pocenijo pa si bomo lahko privoscili prenosnika :D

Tomi ::

Te pocenitve mi pa gredo že kar malo na živce.. Da ne boste narobe razumeli, ampak vedno cene padajo tako, da se ne morem odločiti, kdaj je pravi trenutek za nakup..
Pa še LCD bodo menda res šli dol:D

Shadowman-x ::

Naj ta veter pocenitve zapiha še malo v prostore namiznih procesorjev.

lord VASCO ::

Ah kr se tiče prenosnikov ma pa Intel še zmer najbl hladne proce:D AMD je pa deap down kr se tiče tega.Tko d najbl se splača nabaut Intelovga prenosnika k ponavad se AMD skur (kokr se mi je dvakrat8-O nardil pa nikol več)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Intel niža cene procesorjev

Oddelek: Novice / Procesorji
134065 (3247) kmetek
»

AMD X2 Brisbane, Windsor 65nm - dobri navijalci (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
647110 (4939) MEDENA
»

Intel: pocenitve in novi procesorji

Oddelek: Novice / Procesorji
285713 (3612) WamPIRe-
»

Padec cen Opteronov

Oddelek: Novice / Procesorji
193626 (2878) Smorny
»

Intel ceni...

Oddelek: Novice / Procesorji
81600 (1600) divac

Več podobnih tem