» »

Še en CUBE projekt

Še en CUBE projekt

Overclockers Australia - Zakaj imamo pisci novic radi modifikatorje (poleg tega, da nam omogočajo hitro novico )? Najpomembnejše dejstvo je, da nas vedno znova presenečajo s svojimi idejami in zmožnostmi. Eden izmed bolj posrečenih ohišij sem našel na tej strani. Ohišje je sicer v cube (kocka) izvedbi, kar marsikomu ne bo všeč (kar pričajo tudi rezultati glasovanja ), vendar ima ohišje druge pomembne lastnosti. Prvo, kar človeku pade v oči je veliko število LED-ic v ohišju. Modifikator se je potrudil in vsako LED-ico namenil nekemu opravilu. Ker je tekst na strani težko berljiv, sem prepisal specifikacije: tip je uporabil 2 LED diode za LAN, 2 za trdi disk, 1 za sleep mode, 1 Power LED-ico in 2 diodi različne barve, ki prikazujeta stanje ventilatorjev. Poleg LED-ic ohišje ponuja še zanimivo možnost odpiranja; matično ploščo potegnemo iz ohišja tako, kot predal iz kartotečne omarice.

3 komentarji

undefined ::

Kar slabo mi rata ko vidim take traparije. Če je folk mahnjen na "kocke", naj si nabav iMac Cube. >:D

Dami ::

Men se pa zdi zakon. Mam v načrtu si neki tazga sam nardit in tipo mi je dau kr neki idej.

undefined ::

Kot sem rekel, kupi si Macintosh Cube. :P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

vezava stikala z dvojnimi tipkami

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
1912297 (12103) RejZoR
»

USB svetilka

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
81430 (1235) BluPhenix
»

Zamenjava Led diode v mišaku (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
644819 (3726) profii
»

Nova mašina

Oddelek: Kaj kupiti
221263 (1005) C_maniak
»

Razlika med 7200 in 5400rpm

Oddelek: Strojna oprema
161159 (838) rap3r

Več podobnih tem