» »

Test CD-R enot

Test CD-R enot

Digit Life - Ker so zadnje čase enote CD-R/RW kar lepo napredovale, so se pri Digit Lifu odločili, da testirajo nekaj enot, ki pečejo CD-je z 12x hitrostjo. Testirani sta bili: Mitsumi CR-4805TE, Ricoh RW7083A, za primerjavo pa so v test vključili še TEAC W58E. Samo 3 enote se sliši nekoliko malo, vendar so Digit Lifovci te pregledali skoraj do potankosti. Enote so poslali skozi goro bolj ali manj poznanih testirnih programov in ugotovili, da je sta TEAC W58E in Ricoh RW7083A še vedno dva izmed najboljših "pekačev". Kako so prišli do te ugotovitve, si lahko ogledate tukaj.

6 komentarjev

||_^_|| ::

zakaj zmerom diskriminirajo plextorja?

Klemenn ::

je jaz mam teaca w58e!!!:D

MadMax ::

||_^_|| : Zato, ker bi bil greh primerjati ga s katerimkoli drugim pekacem:D, pa tudi zato, ker ga imam tudi jaz...

Sicer se pa ve, da ni ravno najhitrejsi za pirate, ima pa najboljso DA extrakcijo audio CDjev.

TheHijacker ::

Jest mam tud Plextorja 12x. Ga ne zamenjam za nobedega drugega 12x-nika. Na kakšnem testu ga pa že dolgo nisem videl...

Kekec ::

Jaz pa sem lastnik TEACA W516 in dela tako kot CDRW mora delat, tudi prej sem imel teaca in ga nebi zamenjal za nobenga drugega!

TheHijacker ::

Nimam nič čez teaca. Imam dva frenda, eden ima 8x eden pa 12x in obema deluje kot švicarska urca. Sam sem imel prej HP-ja, ki mi tudi deloval brez problemov. V službi pa smo imeli najprej en sranje od Yamahe(4x), ki je naredil več kot 95% coasterjev. Smo ga zamenjali s istim modelom pa ni bilo nič bolje. Potem smo dobili enega Philipsa. Isto samo da je bilo tu ene 70% coasterjev. Na koncu smo popiz* in kupil Plextorja 8/20 SCSI, ki ga imam še vedno v moji službeni mašini(na njej tole pišem) in deluje brez problemov. Ker smo potrebovali še eden RW pekač tudi pomisliti nismo hoteli na kaj drugega kot Plextor. Sodelovec ima sedaj 8/4/32 in deluje popolnoma brez problemov. Mogoče smo imeli smolo a asedaj vsaj veste zakaj sem takšen fan Plextorjev. Ja doma imam pa 12x model. Tudi dela BP pa še burnproof ima...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nero-pečenje CD z dolžino 800MB

Oddelek: Programska oprema
6740 (616) SubOrbit
»

Nero - Burning Rom problem

Oddelek: Programska oprema
151443 (1123) Wolverine
»

Problem pri snemanju cd-jev

Oddelek: Pomoč in nasveti
6844 (742) Han
»

CDRW za ne preveč keša :)

Oddelek: Kaj kupiti
271849 (1296) Daniel
»

Keri pekač za 50k?

Oddelek: Kaj kupiti
151624 (1418) noogy2noogy

Več podobnih tem