» »

Intel in "problemi" s Tualatini

Intel in "problemi" s Tualatini

The inquirer - Izgleda, da AMD-jevi Athloni niso edina konkurenca Intelovim Pentiumom 4. Intel je precej presenečeno ugotovil, da Tualatini po zmogljivosti sesujejo njegove Pentiume 4 (1.4 GHz Tualatin je prekašal 1.7 GHz Socket 423 Pentiuma 4). Pred tem pa se je zgodil še en zanimiv dogodek; Tualatini naj bi v dvojni navezi prekašali celo Intel Foster Xeon procesorje. Intel je zato že dalj časa razmišljal, da bi vse novejše Pentiume 3 predčasno "upokojil", vendar izgleda, da jih ne bo. Raje bo še nekaj časa počakal s predstavitvijo.

9 komentarjev

lord VASCO ::

To pa dela 512kb predpomnilnika (pej je meu P3 0.18 le 256kb). Tko d pomoje sesuje še TB-ja sam to bomo še vidl.:D

OldSkul ::

Pri Intelu so mal bolni!

Da niso mogli predvided da bo bil Tualatin boljši od P4!?!?!?

Prvič ima več predpomnilnika,......

Matri[X] ::

Sedaj sem odločen da kupim ABIT ST6 in Pentiuma III 1400MHz jeseni. Mislim da je za tako hirost "krivih" 512kb prepomnilnika.

Boeing ::

Matrix: pentiuma III ?!
come on, get back to earth...

Matri[X] ::

Boeing: Da. Pentiuma. Pri meni velja, da je zanesljivost na 1. mestu!

||_^_|| ::

sramota za itel ej..hudo:)))

lord VASCO ::

Jz si ga tut mislm ubodt.:D sadarj79 to maš pa čist prou. Pa sej po mojem mnenju bi bli Celeroni tut tok dobri (al pa še bolši) kokr Durončki sam pr Intelu si niso mogl prvoščt d bi mel Celeron2 256kb predpomnilnika k po bi bil skor tok dobr kokr P3 (k ma 256kb predpomnilnika).;((

Thomas ::

Jah ni kej - predpomnilnik je res ključnega pomena. Ker potem je verjetnost za AGI stal dost manjša.

Če bi ga bilo pa par MB ... bi pridobili pa v mnogih aplikacijah faktor 2 - samo s tem.

Tejc ::

Vprasanje kolk bo ta zadeva stala[:\]


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rambus z lastnimi čipi

Oddelek: Novice / Pomnilnik
2812990 (10782) fujtajksel
»

problem s tualatin na abit st6-raid/ abit bh6

Oddelek: Navijanje
412135 (1761) Pyr0Beast
»

Zgodba o uspehu ali kako učinkovito scvreti procesor

Oddelek: Novice / Procesorji
81849 (1849) alien-w
»

Testi 1.2 GHz Tualatina

Oddelek: Novice / Procesorji
61729 (1729) yjj
»

Tualatini samo za prenosnike

Oddelek: Novice / Procesorji
51652 (1652) Jeebs

Več podobnih tem