» »

Nov iskalnik na obzorju

Nov iskalnik na obzorju

Overclockers Australia - Hehe, tale iskalnik me je pa spravil v dobro voljo [:D]. Kartoo je novi web-browser, ki naj bi s svojo napredno tehnologijo konkuriral velikim. Iz radovednosti sem kliknil na povezavo in videl, da je največja posebnost tega net-iskalca to, da je grafičen ter prikazuje povezave med stranmi, ki so prikazale želeno ključno besedo. No, ko sem vanj vpisal frazo Slo-Tech, sem ugotovil to, da v Dallasu obstaja drag-race skupina, ki se imenuje tako kot mi. Naša stran, ki bi mogla biti prvi zadetek, je bila locirana šele na drugi strani prikazanih potencialov. Toliko o novih tehnologijah...

3 komentarji

CaqKa ::

torej se vseeno gre za iskalnik kot je v naslovu napisano ... v textu pa večkrat omenjaš da gre za brskalnik...
em fajn nekaj grafičnega.. pa mislim da je še celo zelo hiter :)

Sergio ::

sori, moja napaka glede brskalnika. takoj popravim.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

rc-car ::

Heh, ko iščeš 'slo-tech' se na prvi strani odprejo skoraj vse slo računalniške strani - samo slo-tech ne :\



Popravek: Vpišite v iskalnik 'slo-tech+slovene' in kliknite na link www.trga-gate.net >:D
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izdelava spletne strani

Oddelek: Izdelava spletišč
135825 (3830) Netrunner
»

Microsoftov Dan D bo 12. februar (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
539035 (6334) sirotka
»

Zaposlimo programerje!

Oddelek: Izdelava spletišč
292940 (2346) Trubadur
»

Windows ME/2000 tweak guides???

Oddelek: Operacijski sistemi
261598 (1299) andrej

Več podobnih tem