» »

Mini kamera na radijsko vedenem avtomobilu! kJE?

Mini kamera na radijsko vedenem avtomobilu! kJE?

blue96 ::

V tujini, bližnji, v Avstriji sem videl tekmovanje tistih avtomobilčkov na dalinca. saj veste, tistih ki gredo do 70km/h ali pa še več, in eden je imel na strehi kamero. mini kamero. velika je bila kot npr. 2 debela svinčnika in nekje zadaje je bil še 2*2cm oddajnik. na tribuni je bila televizija kjer smo spremljali 70km/h vozeči avto. pa me zanima če kdo ve, kje bi se take mini kamere kupile in kakšne so cene, teža, katalogi, spletne strani,...

hvala:D:))
.

Kaiser ::

v conradu mas ene mini kamere, pol pa (se mi zdi) rabis se en objektiv pa oddajnik. Kamere so 10-20 jurjev se mi zdi, nisem pa cist zihr, poglej v katalog....

blue96 ::

cena je v redu, a ti slucajno ves telefonsko cifro ali spletno stran. to bi res rabu...
.

Tjulenj ::

blue96 ::

ja, tnx, tjulenj, ceprav sem ze prej najdu , ene 2 ure nazaj, sem malo pogledal pa bom jutri v stacuno poklical...
.

tejo ::

Mini kamera? Jo bom enkrat kupil. Pravzaprav takrat, ko bo moj avto na dalinjsko vodenje hitrejši od 30 km/h.

Kekec ::

A kdo ve za kako slovensko modelarsko sceno na internetu ki ima te modelcke ???

blue96 ::

MANTUA MODEL. NAPISI v slowwwenia.com pa bos najdu. obstaja pa tudi modelarski forum, to pa se malo iskalce uporabi...
.

Mate ::

Heh, dobra ideja... mene samo zanima kolk stane pol se oddajnik pa sprejemnik (ce ga rabis) pa kok kamerca pa oddajnik kurta

blue96 ::

mislim da komplet vse skupaj pod 30jurji verjetno ni...
.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dvig gotovine na banki brez bančne kartice z osebnim dokumentom

Oddelek: Loža
2412347 (773) NuMaN
»

mini kamera

Oddelek: Zvok in slika
256954 (3492) umexteacher
»

Rc helikopter nakup

Oddelek: Kaj kupiti
448207 (5516) mat xxl
»

kamera za nadzor

Oddelek: Loža
143400 (3042) kitewing
»

USB kabel 20m ?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
112116 (1906) SloMusty

Več podobnih tem