» »

gamepad z elektrošoki

gamepad z elektrošoki

Slashdot - Če sem se še pred kratkim pritoževal nad pomanjkanjem novic, sem na Slashdotu našel pravo poplavo zanimivosti. Ena izmed zelo izvirnih novic govori o igralnem ploščku (gamepadu) Bioforce Controllerju. Pač pravite nič posebnega, še običajen gamepad. No temu na srečo ni tako. Proizvajalci so v ta gamepad vključili elektrode, ki si jih igralec prilepi na roko. Ko igralec igra akcijske igre ali pretepaičine, ob vsakemu prejetemu udarcu ali strelu prejme v roko elektrošok. No, vse skupaj je drugače precej neboleče, (da ne boste pričeli misliti na kake električne stole iz zaporov, ali podobne pripomočke za mučenje ljudi), razen pri največji intenzivnosti, ko človek že začne čutiti krčenje mišic v roki. Nekaj podobnega sem imel v mislih že sam, ko sem bolj iz dolgočasja sanjal o simulatorju navidezne resničnosti, ki bi vključeval tudi elektrode (in s tem tudi elektrošoke). Skratka samo čakal sem, kdaj se bo kaj podobnega spomnil eden izmed proizvajalcev igralnih pripomočkov. Na podobno idejo so prišli pri podjetju Mad Catz, kjer so tudi izdelali prej omenjeni gamepad. Sliko gamepada najdete na isti strani, kot novico.

4 komentarji

jakinj ::

Ma to je blo že pri Bondu. Sam na jostiku, pa smrtna doza.>:D

zizi ::

Kaj če bi naredli tak volan sam da bi delu na 230v...>:D>:D>:D>:D
Predstavjajte si Colin McRea direkt u bolnco:D

element ::

Upajmo, da bomo kej tazga kmal ugledal tud pr nas. :D

Muflon1 ::

čez par let bo pa v časopisih pisal osmrtnice mladoletni voznik se je ubil v igri Realistic Drive 7 ker ni bil prpasan in ga je vrgl s stola v radiator>:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Konzole vs. PC - Od začetka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
14234528 (10044) dolenc
»

gamepad (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7520842 (18381) Sssaga
»

Nintendo predstavil krmilnik za Wii U

Oddelek: Novice / Konzole
3210407 (9460) St235
»

PlayStation 4 že v razvoju (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Konzole
7622232 (19870) St235
»

Xbox 360 ni niti na polovici življenja

Oddelek: Novice / Konzole
455367 (2978) MrStein

Več podobnih tem