» »

Poglejte si zemljico v 3D

Poglejte si zemljico v 3D

Overclockers Australia - Za vse z nVidiinim grafičnim čipom in široko pipico v svet bo zanimiva tale stran - na njej si lahko dol potegnete programček, s katerim lahko potem (seveda ob podpori široke pipice v svet - priporočena je 128kbps) gledate cel svet v treh dimenzijah. Kako zadeva zgleda v gibanju, ne vem (jah, 56k modem ni ravno najhitrejša stvar pod soncem[:\\]), po slikah sodeč pa bi stvar utegnila biti kar zanimiva.

7 komentarjev

||_^_|| ::

no dej nej en đekson sheka tole da bo tut na ATIju delal. Prva ovira je že pri installu:)

Tody ::

Hm zadeva je zanimiva sam je en problem k je vrjetno rešljiv z močnejšo grafično kartico (gf 2 mx 100/200) sam mal teško je pridit v evropo :D

Tody ::

Heh sem probal na mx2 400 (kar je pomoje minimu!!) pa zadeva seka sam samo na določenih krajih recimor Las Vegas pa podobno. Ti pa najde skorja vse ulice v Sloveniji. Seveda pa je res da se pretaka ogromna količina podatkov ADSL 512/128 ma kr lepo zaposlitev !!:D Programček(oziroma bazo podatkov) bodo mogl še mal dopolnt (HOČEM VIDIT SVOJO BAJTO !!! ) dokler jim bom dal 80.00 dolarjev za eno leto !

yimi ::

Jaz sm stvarco testiral že pred tremi tedni, vendar me ni impresionirala (lastim si grafično kartico Gainward GF2 Ti).Kar se večjih mest tiče nimam pripomb, kar pa se tiče evrope, pa nisem našel kakšne primernejše karte.
Če gledaš Slovenijo, izgleda, kakor da bi gledal v atlasu na strani, kjer je celotna Zemlja ;).

Lee_Nover ::

matr smo lastniki nVidiinih kartih privilegirani kajne :)
uglavnem programcek je gut .. severna maerika z vecjimi mesti je zlo dobr pokrita
res pa da je evropa cist nedopolnjena
center londona se lepo vid, ne najdes pa recimo ibize, ali pa kakih grskih otokov
vse prazno ..
je pa lustn vidt da je slovenija velik bl kartografirana kot naprimer avstrija in hrvaska :)

Rippy ::

Hudica jst imam grafično kartico od WinFast GF3 Ti 200 pa mi napise no Nvidia card detected, em bom probu se z uradnimi NV drajveri mogoce bo vzgalo :))

smilyxx ::

Kuko nej jst to gledam k mam Voodooo-ja :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izšel je WSUS

Oddelek: Novice / Varnost
73351 (2859) miranpozar
»

DF: Black Hawk Down

Oddelek: Igre
6854 (709) kn3z007
»

Hude težave pri ADSL-u in FTPjih

Oddelek: Omrežja in internet
321381 (998) koyotee
»

Avtomatski DownLoad! How?

Oddelek: Programska oprema
51463 (1326) Koci

Več podobnih tem