» »

Odprto pismo Microsoftovim Trem

Odprto pismo Microsoftovim Trem

ZDNet - Na ZDNet-u sem zasledil, da je njihov glavni kolumnist, David Coursey, objavil odprto pismo Microsoftu.

V njem korporacijo poziva k spremembi cenovne politike, v glavnem pa apelira, naj bi se eno verzijo Oken XP 'Home' (ne Pro!) dalo (legalno) namestiti na vsaj tri računalnike. Prav tako je naštetih nekaj dobrih argumentov (ki jih itak lahko poslušamo že skoraj na vsakem kraju), ogled priporočen! No ja, meni (kot kupcu) bi bilo bolj všeč, če bi raje ceno 3-krat znižali .

7 komentarjev

BustA ::

link ne dela

Ziga Dolhar ::

Se opravičujem - hvala za opozorilo - sedaj dela :]

andrej ::

hm na tri racunala? Ze zdaj lahko instaliras Office legalno na dva racunala - desktop in prenosnika... drugace pa nimam nic proti 3x znizanju cen, samo mislim, da tukaj ni finta, da bi MS to res naredo, ampak gre se za eno izmed mnogih ZDnet akcij, kako pridobiti cimvec obiskovalcev... bom jaz zdaj napisal eno odprto pismo za njih:D

andrej ::

eh, ko bi bolje bral bi vido da se gre za Windows XP in ne Office XP. To pa je zato, ker pisajo kar Okna XP - seveda Okna XP ne obstajajo... Windows XP so trademark in se izraza kot takega ne "sloveni"

Ziga Dolhar ::

andrej: seveda so trademark, vendar pa WIndowse slovenimo praktično na vsakem koraku. No ja, hvala bogu vsaj 'XP' ne slovenimo.. :]

andrej ::

hehe res je. Vendar nikdar nisem razumel zakaj bi mogli prevest cisto vse - dolocenih stvari nima smisla. Kot recimo Windows XP, Office XP. Pa ce se slavisti se tak derejo, Okna XP in Pisarna XP nikakor ne gre v glavo...

No, se dobro na o X-skatli, ali X-gajbi ne govorimo:D

minmax ::

ja ja, samo kako bi pa prevedli XP ?
eXtra Pain = Dodatna Bolecina

Okna DB


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bencinski generatorji

Oddelek: Znanost in tehnologija
335445 (4557) jb_j
»

Kako naredim Bridge

Oddelek: Omrežja in internet
51589 (1498) msenjur
»

[java] vstavljanje slike v JFrame

Oddelek: Programiranje
71240 (1136) KaRkY
»

JAVA kako se premikati v Card layoutu

Oddelek: Programiranje
91167 (1075) matjazx
»

Win32 API in statične knjižnice

Oddelek: Programiranje
71157 (1064) CCfly

Več podobnih tem