» »

Mi smo zakon

Mi smo zakon

FiringSquad - Računalničarji namreč. Vsaj jaz tako mislim... Tu si MORATE prebrati spopad med konzolami in računalniki. Avtor našteje nekaj slabosti in prednosti računalnika ter nekaj slabosti in prednosti konzole. Ta članek JE OBVEZNO branje za vsakogar, ki se smatra za vsaj malo povezanega z računalniki! Sicer je avtor bolj na strani konzol (kao so mu všeč preproste stvari), ampak je se je vseeno potrudil in spisal zelo objektiven članek.

3 komentarji

Webmojster ::

HahaHah!! :)) KaK lahko sploh kdo primerja Osebni racunalnik z neko konzolo ... to je kot da bi primerjal multifunkcionalen svicarski noz in en obicajen kuhinjski .. |O Get real konzolaši

andrej ::

jaz bi dodal se tole:

dobra lastnosti PC:
- nadgradnja, dobavljivi deli
- izbira programov, OS-a, etc
- multifunkcionalnost - ni samo za igre

slabe PC:
- driverji
- nimas fiksne strojne opreme
- prevec kombinacij
- instalacija iger!! <- ZELO velika slabost!

Najvecja prednost konzol se mi zdi ravno v tem, da das not CD, DVD al karkoli pac ze in dela. Nic driverjev updatat, nic instalirat, nic patchev, etc..das not in spila...

tha_man ::

Videl sem Gran Tourismo na PS2, in lahko rečem da tako gladkega premikanja na PC-ju nisem še videl, pa sem imel možnost igrati na že mnogo zakon mašinah. Igra se ni upočasnila niti za malo tudi pri največji gužvi na cesti. *TO* je igranje, ne pa PC, kjer bi za enak (konstantni) frame rate zmetal denarja za 3 PS2-je. Grafika pa je povsem primerljiva z NFS Porsche, ali celo boljša. Edini problem konzol so *predrage* igre.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

zasebno brskanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
101494 (1269) Thuban
»

malware - spyboot -

Oddelek: Pomoč in nasveti
61121 (826) Mikec17

HD6850 vs HD7770 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
536178 (5491) Gandalfar
»

Matična z vgrajeno grafiko - nasvet!

Oddelek: Kaj kupiti
212475 (1877) Dr_M
»

Internet v vsako slovensko vas ?

Oddelek: Omrežja in internet
71027 (924) Hux

Več podobnih tem