» »

Novice

Novice

Slo-Tech - Ker so očitno 2+1 pisuni premalo, smo se ponovno odločili objaviti prošnjo vsem, ki vas veseli pisanje novic za Slo-Tech. Da bo manj razočaranj, bom tokrat zelo natančno napisal pogoje sodelovanja. Pogoji:
  • pošiljanje novic na Slo-Tech je prostovoljno in neplačano delo. Zanj verjetno nikoli ne boste dobili niti tolarja
  • od vas želimo VSAJ 3 novice na dan
  • imeti morate KONČANO srednjo šolo, tako da je čim manj problemov s kontrolkami in ostalimi izgovori za nepisanje novic
  • zavedati se morate, da bo vaše ustvarjalne dosežke gledalo približno 3000 ljudi na dan
  • preden boste vklopljeni, od vas pričakujemo vsaj teden dni rednega pošiljanja novic na nabiralnik@slo-tech.com. Novice mogoče ne bodo objavljene, vendar bomo kljub temu lahko občudovali vaš slog pisanja in se na njegovi podlagi tudi odločili
Če koga potem, ko je prebral zgornje pogoje, pisanje še vedno zanima, naj nam to prosim sporoči.

12 komentarjev

Klemenn ::

Jaz bi bil pek. Pa mi admiin ne pustijo.

birdy ::

mam sam eno vprasanje cemu je koncana srednja sola med pogoji in ne med hmmm sedaj pa ne vem kak b rekel....hmmmm...priporocili...

jest bi v pogoj prej dal da ma vrei linijo(moj razlog da se nkol nisem niti probu javit)

Primoz ::

KONČANA srednja šola je pogoj zato, ker se je izkazalo, da so srednje šole neverjetno sinhronizirane med samo in zato takrat ko ne more en pisat... ne more noben. Zato bi blo dobr če bi si najdl nekoga ki NE bi bil sinhroniziran.

Huey P ::

Najbolje bi bilo, da bi imeli VELIKO pisunov in bi tako mi bralci lahko občudovali več novic.
Recimo enih 10 pisunov, da bi pisali novice, bi bilo kar fajn...

birdy ::

nekje se strinjam z njim....ne vem zakaj je stevilo pisunov tko majhno...

a neb blo bolj ce bi recimo podvojil stevilo...

pa bi blo pol recimo 1 novica na dan minimum?

Klemenn ::

Pol pa en neb najdu cel mesec neb nč najdu bi pa rekel kaj sploh piše. Primož preglej e-box

kuglvinkl ::

Se strinjam, več pisunov potrebujete in enega "nadmoderatorja", ki bo izločal brezvezne in stare novice.

poweroff ::

Meni se pa zdi tisti pogoj glede "vsaj 3 novice na dan" brezzvezen... namreč... jaz imam dostop do zelo specifičnih novic v zvezi z zasebnostjo, kriptografijo in varnostjo... Ampak na mesec to nanese 1, 2, največ 3 novice. Na mesec. Ampak kvalitetne. Tako da - bi bil z veseljem pisun, samo z nekoliko manjsim obsegom novic. A je to mozno?

Klemenn ::

ne bodo ti pustili men tut primož ne pusti. en članek o enem programu sem že poslal preberi. Namest da se s takimi ubadaš mi rajš pust to ti bi se pa lahko spravu popravljanja.Tisto okence ko daš pošlji novico tisto okence je za eno vrstico veliko v ie6 lahko popraviš gospod genij. Luni je bil bulš

Klemenn ::

tam na anketi dejte rajš Svet brez linuja na slo techu je.........

Sergio ::

jebediah: ne seri, prosm te.

Klemenn ::

tut to je treba...........................


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pisunjenje

Oddelek: Slo-Tech
284585 (2447) BSD-jas
»

?!?

Oddelek: Slo-Tech
171407 (1207) ahac

Več podobnih tem