» »

"Škatla neumna"

"Škatla neumna"

Gambit - Verjetno se vam je že kdaj zgodilo, da vas je računalnik spravil v pošteno slabo voljo
Kot navajo tule, sta se vsaj dve tretjini uporabnikov že srečali z "obračunavanjem" z računalnikom, tako fizičnim (tu se takoj spomnim na oni posnetek, ko nekdo meče monitor po tleh), kot tudi zmerjanjem. Kot navajajo, so razlogi menda predvsem počasno nalaganje strani, mrtve povezave (hehe, 404), prekinitve povezave, čeprav bi verjetno med naprednejšimi uporabniki bolj bili pogosti modri ekrani, pregretja, sama Okna in še kaj bi se našlo.
Ponavadi sledi vsemu temu izklop računalnika, kozarec pijače, cigareta, ali na nadiranje nič hudega slutečih brata/sestre/mame/punce/tašče Nežnejši spol sicer po podatkih zaostaja za moškimi, vendar ne veliko, res je pa, da manj fizično obračunavajo.
Kam nas vodi tehnologija

11 komentarjev

marvin42 ::

še nikol se nisem razpizdu zarad 404, počasne povezave, itd... Vsi vemo, da te ob živce spravji razni blue screeni, zmrzovanja, itd... Da bi znorel nad tipkovnico zarad tega, ker določene strani ni... smešno :D

alien-w ::

ce znoris, zadevo samo se poslabsas. Moj comp ni delal 4 dni, pa vem da ce bi ga trikrat brcnil ne bi imel le težav s compom, ampak tudi z nogo. Počasi in strpno fantje in punce...

tejo ::

Pa sej pravim, zakaj bi brcal računalnik, če ga lahko naložiš na/v fičota, se ene 2x pelješ po kacinovem klancu in računalnik že spet dela.

boogoo ::

Ja ja, izživljanje je slabo.... samo če te računalnik enkrat zelo razkuri... No mene je enkrat zlo razkuro računalnik pa sem brcno po njem ...posledica... bad sektorji na disku ;(( in tako sem se discipliniral, da sem še tolkel le po monitorju >:D, ampak le dokler nisem nabavil novega.
Zdaj pa ce me zelo razkuri ga grdo pogledam pa ugasnem...

Binji ::

Jst sm se enkrat razpizdu pr FIFA, usekal po tipkovnci, kompjuter se pa sklopu. Ups...:D

BigFoot ::

če mene PC razpizdi raje udarim po mizi, je ceneje :D

jeti ::

kakšni nestrpneži ste vi!8-O;(

Kaj vas niso naučili, da bodite STRPNI do okolice? >:D:D

Tomi ::

Hehe, jeti, se spomniš onega PS, ki so ga tako veselo razbijali?>:D

Jeebs ::

Hehe, to kar tle pišete to ni nič. Jst mam posneteka, en k je v službi totalka zbrcal računalnik, pa celo enga k model računalnik ustreli s pumparco! :=) Drgač sm pa sam samo enkrat usekal po tipkovnici, pa še tega mi je blo žal. Drgač pa če bi se zdej česa lotil, bi se pof*** modema, ker mi je te 56k/sec 'hitrosti' že poln kurac, za kej bolšga pa nimam. 8-O

Kaboom ::

hmmm, moj stari računalnik (berite Windowsi 95 do 98) me je zelo rad jezil, posledice : uničene tipke na tipkovnici okrog tipk CTRL, ALT in DEL... sporočilo "pritisnite tipko za nadaljevanje" me zelo razjezi. stari računalnik je mel tudi vdrtino v ohišje... novi računalnik pa me razjezi samo v igrah, pa še to enkrat na mesec mogoče. takrat pa vdarim po masivni mizi, kar ziher mene bolj zaboli...

Shadowman-x ::

Ali vas je večina res tako strpna ali pa se samo delate. Sam sem obračunal z miško, katera ni hotela pravilno delovati. Vsake toliko časa je bolj trdo priletela ob podlago, deluje pa še vedno. Srečanj z hujšimi izbruhi pa nisem imel.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Udar strele

Oddelek: Omrežja in internet
81609 (1220) _Denny_
»

vmWare-Nuujno

Oddelek: Pomoč in nasveti
294132 (3821) AndrejO
»

Nova zloraba v Linux jedru 2.6.31 omogoča dvig privilegijev uporabnika

Oddelek: Novice / Varnost
454368 (2824) denial
»

SIOL optika dve povezavi, dva IPja

Oddelek: Omrežja in internet
172008 (1308) mmmato
»

2 različno konfigurirani mreži na win98

Oddelek: Pomoč in nasveti
331600 (1402) Mac

Več podobnih tem