» »

Nov članek

Nov članek

Slo-Tech - Po predstavitvah tehnologij Radeona 9700, katerega poganja ATIjev čip R300, se je Senitel odločil, da še on spiše svoje videnje paradnega konja kanadskega grafičnega giganta. Spisal je zelo poučen članek o tehnologijah, ki jih prinaša R300, o njegovih prednostih, slabostih ter implementaciji v Microsoftovi že deveti različici knjižnice DirectX. Branje obvezno!

7 komentarjev

bf4ed ::

Mene pa zanima od kod Senitel vse to zna?

PaJo ::

Preberi si se enkrat zadnja dva stavka:

Več o DirectX 9 in kakšnih drugih DirectX 9 karticah pa kdaj drugič v ne tako daljni prihodnosti, da mi ne pridejo kakšni možje v modrem trkat na vrata. Nikoli ne podcenjujte prave moči NDAja (Non-Disclosure Agreement, Strinjanje o nerazkritju podatkov)


Ti je zdaj kaj bolj jasno:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Filo ::

zanimiv članek zelo poučen. Škoda le da ni kašnih testov notr...a ne bi bilo to noro prvi radeon 9700 v sloveniji...uf uf:D

Škoda, da so majhne slikce vsaj tam pri bump & displacement maping....:)

Sergio ::

Filo: klikni ti na to slikico, pa se ti odpre večja... :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Filo ::

sergio:ti, ane to pa sploh nisem pomisluejga hvala res....ne resno tud une so premejhne....ampak sergio hvala vseeno za nasvet..he he;) :D

Sergio ::

;)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Senitel ::

No če bi hotel nardit malo bolj ugledne slikice, bi to pomenilo, da jih bi moral požegnati Microsoft za objavo [:\]... Uglavnem, ko bo DirectX 9 finaliziran bodo tudi slikce moje in dosti večje :D.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

R300 malenkost...

Oddelek: Strojna oprema
171574 (1120) _Mortal_
»

R300 prvi z 128-bitnimi barvami

Oddelek: Novice / Grafične kartice
172120 (2120) coderock
»

ATI-jevi načrti

Oddelek: Novice / Grafične kartice
51851 (1851) slycer
»

VIA in grafika

Oddelek: Novice / Grafične kartice
81707 (1707) g0Run7

Več podobnih tem