» »

gigi d'agostino

gigi d'agostino

nando ::

?

luni ::

kje je smisel tega topica?
Artificial Intelligentia

Justy ::

Ja meni se zdi da folk cedalje vec odpira take i onake brezvezne topice ali jih ponavlja in ne wem se kaj vse...
Zato dejte se nekateri mal bol potrudit in rajsi opdirajte take topice, da ga je zanimivo pogledat kaj sele vanj kaj vpisat
Se mi zdi da nekateri opirajo topice zgolj zaradi zvezdic, pol mamo pa oziroma bomo dobil dosti neuporabne krame, in vse skupaj bo pokvarilo preglednost in uporabnost posameznih loz v forumu...
Zato vlozite malo vec energije v nov topic:P

EASYdoor ::

Justy: se strinjam!8-)
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

Tr0n ::

Gre za italijanskega glasbenika in DJa, ki ustvarja predvsem dance, house, club, trance glasbo. To samo tak za info :\,

Za|Bon ::

Men osebo model, dokaj dobro musko dela, to lahko vite tud po njegovih hitih.......Lamour tojuourz...La passion, the riddle....bla bla.....
Lp, Za|Bon

Za|Bon ::

Men osebo model, dokaj dobro musko dela, to lahko vite tud po njegovih hitih.......Lamour tojuourz...La passion, the riddle....bla bla.....
Lp, Za|Bon

EASYdoor ::

gigi je car ja! ene par komadov ma izredno dobrih, ampak se clovek navelica eno in istega. sam sem se vedno pristas trance glasbe!
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

Yohan del Sud ::

Je ocvirke in pije vino
to je Gigi D'Agostino

kje sem že vidu ta graffit...

Brody ::

štanca muska, brez vsake globine, idealno za nezahtevne poslušalce

Primoz ::

Jah folk naj kar piše take topice (ker ne vsebuje nič besed itaq ne dobi točk, ker jest ne prenašam takih tem bo pa ob prvi ponovitvi ratal "Gnoj").

BTW.. naziv "Gnoj" si prislužiš, če z točkami zaideš v minus. Hkratna posledica je tudi začasna zamrznitev accounta (dokler ti ga admin ne odklene).
Toliko v vednost, sedaj pa nabijajte poste in kmalu bomo lahko začeli prodajati gnoj.

:D
There can be no real freedom without the freedom to fail.

sleby ::

Union !

:)

sleby ::

Em ja Gigi je vcasih kr dost ql :> ene par komadov seka .. sam shit je k je komercialn :>

ro3b ::

ej pobi
ne se zajebavat če mislte pisat pište če ne pač ne kr kvarite izgled slo-techa recimo tko kot je napisal NANDO ? mislim brez veze
MOJ PREDLOG TAKŠNE BI MORAL IZLOČT>:D

mojsterpeter ::

Se poplnoma strinjam z Brody-em: ŠTANC

whatson ::

Gigi smrdi...

kot pravijo: RAVE je za kRAVE

Elemen_T ::

Ne moreš tako govort...Rave je za krave.

Jaz osebno redko poslušam tako muziko...Ti pa nekaj povem:

Rave ni muska...pač pa je to beseda iz katere je izpeljan npr Rave party...Ravič...itd. To je tako kot da bi mi tukaj govoril o grafični kartici, ti pa bi reku da ti burek ful ni dober.

Lahko bi tudi rekli da se Rave deli na: techno,house,drum&bass,...

Še nekaj...imam nekaj prijateljev ki rolajo tako muziko...pa ti rečem, da je precej bolj zakomplicirano izvajat techno...kot pa npr. en komad na kitaro.



Lp

--Switch-- ::

To mi gre ful na k***ac ko nekdo napise rave-suxx,vsak ma pravico poslusat kar hoce in ce komu muzika ni vsec naj jo ne poslusa-v Lj jih je precej mahnjenih na punk tu na primorskem pa je vec rave,techno,komerciale...
To je res da je techno musiko tezko delat,rabis znanje in tudi precej kesa!Z prijatlom samo vrtimo poznam pa tudi dj-je ki sami delajo muzko in so komadi kr dobri!

||_^_|| ::

whatson je ubistvu dedek mras

whatson ::

Ja... jaz sem Dedek mraz:D
Da je rave tezje izvajati kot (ostalo )glasbo? emm.. whatever.. mogoce ...
Glupo je da je rave postal subkultura... tako kot skejteri... vsak ki poslusa neko glasbo naj jo poslusa... in naj s tem ne tezi vsem okoli sebe... (tako kot jaz zdaj tezim na forumu)..
:D
vseeno pa ... prav imate nekateri: vsak lahko poslusa kar hoce!!
:))

pa brez zamere...8-)

Cr00k ::

a je tle kksn zaklad?!?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Po Madonni še Metallica

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
442480 (2480) l_jst
»

RAVE vs TECHNO

Oddelek: Sedem umetnosti
343424 (2902) Tr0n
»

rave ali punk? (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
695170 (4343) Gh0st
»

Poglasbimo forum. Pardon, ložo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
835309 (4470) Jack69

GiGi ma popravni izpit

Oddelek: Loža
261919 (1550) Tr0n

Več podobnih tem