» »

...po enem tednu šole...

...po enem tednu šole...

Slo-Tech - ...smo si končno vzeli čas za to, da vam ponudimo še malo nove vsebine. Prvo bi se še jaz rad v imenu celega teama opravičil za včerajšnji izostanek novic. Nekako vam moram obljubiti, da se to ne bo več zgodilo, ampak to bi pomenilo, da bom moral vsak dan pisati novice. No, recimo . Od žalostnega k veselem: alien-w je na test vzel tri Geforce2 PRO kartice (od tega je bila ena moja) ter jim zmeril hitrosti, pogledal navijalne zmožnosti ter izmeril temperature. Se nakup te kartice še splača? Beri članek!

3 komentarji

_Mortal_ ::

Lepo je vsake neki časa prebrat test grafičnih ampak ta je po mojem mnenju TOTALNO neuporaben

alien-w ::

Na zalost nismo dobili tistega materiala ki smo ga hoteli, pa je zato tole edina bila alternativa. Je pa se mi zdi cisto prijetno sprostitveno branje, saj sem se trudil, da ne bi zadeve prevec razvlekel.

V-i-p ::

Člank je dober in ga je fajn prebrat. Kot vsakega... Marsikaj se da izvedet iz takih in podobnih člankov. Jst sem jih kar vesel. Še posebej alien-wjevih, k če me člank ne zanima, se vsaj nasmejim njegovemu duhovitemu pisanju. :D Kr tko naprej fantje...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

prvi XviD player za mobilne telefone!

Oddelek: Mobilne tehnologije
52840 (2574) ||_^_||
»

Patch za 3D Mark 2001 ter Kyro/Kyro 2

Oddelek: Novice / Grafične kartice
161953 (1953) fictionel
»

Ekskluziven test na Slo-Techu!

Oddelek: Novice / Nova vsebina
401855 (1855) Sergio

Več podobnih tem