» »

WQV3D-8KIT

WQV3D-8KIT

Australian IT - Zgoraj omenjena zadevca ni izsek serijske številke novih polken, pač pa oznaka Casiove nove zapestne ure. Casio Wrist Camera WQV3D-8KIT se ponaša z velikim črnobelim LCD zaslonom, za katerim pa se nahaja prava pravcata kamera. V 1 MB urinega pomnilnika je sposobna napacati do 80 slikc v formatu jpeg, velikih 176 × 144 pik (6 - 7 kB). No, je pa res, da slike niso ravno primerne za družinski album. Cena? $499. Klik!


p.s.: za tiste, ki jim objavljanje cen v ne-tolarskih enotah ni povšeči, je tukaj obrazložitev: kot vemo, tečaji nihajo. Tolar ni vezan na šiling, kot je bilo to z dinarjem v rajnki jugi. Prav tako tudi vrli slovenski preprodajalci cene redno preračunavajo iz dolarjev v tolarje, saj so sami nanj tudi nabavno vezani.

3 komentarji

radeon 7500 ::

kwaaaaaaaaaaa? ja sej... slej ko prej bo tud to v prosti prodaji (mislm v Sloveniji). Drugac pa lepo bi to blo met. Tko mal za sminkerat pr lubicah :))....
8-)

Ziga Dolhar ::

Vešp, kaj je najbolj zanimvo/hecno? Na vnunetu, kjer so si jo ogledali, ni bilo niti besedice o drugih lastnostih ure. Samo to, da ma kamero... jao...

undefined ::

Eh, ja sem pa mislil, da je to že prava video kamera, ki preneša signal po zraku. Sem bil že ves navdušen... Tole kar pa je res, pa po moje niti najmanj ni vredno nakupa.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SIT - SLO Tolarji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9516766 (14536) [D]emon
»

Nakup Evra

Oddelek: Loža
243689 (2836) Matev
»

Vrednost tolarja 1992 in 2006

Oddelek: Loža
248292 (7755) CaqKa
»

Klici v tujino

Oddelek: Loža
82542 (2484) Keyser Soze
»

Neonka

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
122564 (2208) SleepLess

Več podobnih tem