» »

Ati znova marca

Ati znova marca

X-Bit Labs - Atijev novi čip RV250 naj bi po neuradnih podatkih izšel marca naslednje leto. Specifikacije na kratko:
- 0,15 mikronov;
- 4 cevovodi;
- 300 - 350 MHz ura procesorja;
- DDR ali SDR pomnilnik pri 230 oziroma 300 MHzjih;
- in nove/stare funkcije: HyperZ II in TrueForm enota, FSAA, Vertex Shader, HydraVision ter DirectX 8.1.

5 komentarjev

radeon 7500 ::

Ej ne vem, al se sam men zdi al kaj, sam ksne bistvene razlike ni, glede na R200 cip. NE vem. Ce bo res to, kar je napisan, gre za drugi najvecji nateg potrosnikov(takoj za nVidinim Titaniumom). Navit in okranclan star R200 cip.
kr slabo mi je...
8-)

BigFoot ::

hmmm a ni to zanimivo? Nvidiinmu čipu (ki prihaja) se reče NV25, ATIjevmu pa RV250
coincidence?

Double_J ::

Mah titanium serija niti ni nateg razen ti500.
Gf 2 ti k ga imam jaz stane priblizno toliko kot navadne dvojke sam, da je mislim frekvenca visja + ene stvari iz gf3 so not udelane...

Highlag ::

A na gonilnike so pa spet pozabili?

Specifikacije samo za hardwer, kaj pa software?

Kaj ti pomagajo vse strašne specifikacje, če pa potem zadeva spravi iz sebe manj od pododbne naprave z nižjimi megaherci?;(

Maximus ::

Men je ATI čist ql (vendar nisem ravno pristaš ATI -ja), mal ma gonilnike zanič.

Sicer pa me to spominja na bitko med Intelom in AMD - jem. Intel (ATI) ma močnejše proce po goli moči, po performansah pa slabše od AMD - ja (nVidia).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov mobilnik do 300 EUR?

Oddelek: Mobilne tehnologije
242734 (1845) louser
»

"Kvalitetne" in-ear slušalke do 50€

Oddelek: Kaj kupiti
203490 (2384) FoxKnox
»

Kater in-ear slušalke?

Oddelek: Kaj kupiti
355763 (3787) Janac
»

Ram Patriot 512MB PC4200 (DDR533)

Oddelek: Kaj kupiti
181620 (1168) _Dejan_
»

Enhance 300W ATX

Oddelek: Strojna oprema
14912 (772) Sami

Več podobnih tem