» »

Telemach ne pozna štiričrkovnih domen?

Telemach ne pozna štiričrkovnih domen?

Slo-Tech - Od 27. junija 2001 imamo v internetu poleg tročrkovnih domen na voljo tudi štiričrkovno .info. In kaj ima to zveze s Telemachom?

Na njihovi spletni strani se nahaja nagradna anketa, na koncu pa mora vsak sodelujoči vpisati tudi nekaj podatkov o sebi. Med drugim je obvezen tudi vpis elektronskega naslova. Tu pa se zaplete, saj uporabniki, ki vpišejo elektronski naslov, ki se nahaja na domeni .info, na zaslon dobijo tole obvestilo:


Ko namesto .info vpišemo .inf, pa gre zadeva lepo skozi ... Da bi pri Telemachu ne vedeli, da imamo štiričrkovne domene že vsaj dve leti, ni ravno verjetno. Bolj verjetno pa je, da so bili programerji preprosto malce malomarni pri pisanju (prepisovanju) javascript kode.

Sedaj lahko le počakamo, da kakšna skupina imetnikov e-naslovov na .info domenah spiše protest zaradi diskriminacije ...

16 komentarjev

Hehe ::

neumen naslov? kle ni problem telesmeh marveč scripta za anketo...

NetCom ::

Sam majo pa dolgo anketo, prevec vprasanj ;)

V-i-p ::

Potem tudi mojo owco ne bi spustili skozi >:D
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

MrStein ::

To je ko se ima že vsaki pritepenec za programerja, potem pa bedaki še kupijo njihove "umske" produkte ...

Jux ::

Jao, takoj ko je siol prejel mnogo kritik je treba takoj nazaj udart po telemachu, pa čeprav je napaka največ smešna.
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

link_up ::

@MrStein

heh....sigurno si solan programer, pa ti grejo 13 letniki na zivce k prevec obvladajo ;)

swar ::

Hahaha tazga kiksa si se siol ne more privoscit >:D Se vid da je telemach podjetje en kup nesposobnezev ki nonstop visijo v najblizjem baru :D

gabl136 ::

Pa saj se ne bo zdej svet podrl! zakaj vsi pluvate po necem po samo enem kiksu;((

Tjulenj ::

tale novica ni vredna slo-techa... pac kiks programerja, lepo se poslje mail pa mu poveš kaj je narobe in naj človek popravi. me zanima kdo od vas še nobene napake pri programiranju ni naredil. je hotu poenostavt pa ni na vse mislu, sh** happens.

mrTwelveTrees ::

je*at ga, glupi programerji....


secer pa : kdo pa nima vsaj 2 ali več e-malov ?? jaz jih mam 5 .. (siol,volja, email.si,. itd...) rezerva :D :D

hruske ::

Matthai, a pa si jih ze obvestu o tem?

poweroff ::

Hehe, da bo jasno - nisem ne na kablu, ne na ASDL in se tovrstvnih verskih vojn ne udeležujem. Se mi zdi pa, da kaksna taka hecna novica malce popestri turobe dneve. :D

SkyNet ::

Ja, ja, popestri dan...
Tudi slikca na kateri je izbrisan e-mail naslov popestri dan...kot da si kak celebrity superstar ki noče izdat svojega emajla, ker se boji da ga bodo zlobneži zasipali z spamom...:\
right minus opens, into bump easy left, flat out right, into mcdrive 3 bigmacs

poweroff ::

:D To se je že zgodilo (zasipanje s spamom).

tomazl ::

Hi!

Kolikor vidim, so ŽE popravili. Očitno taka kritika kar hitro zaleže! :D

Lp,
Soj

moj_nick ::

Tisti .info e-mail je bil verjetno kdo od S-T team-a (jst ne :)))
110111001001010001010000


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zacasni email naslovi

Oddelek: Informacijska varnost
81566 (970) Machete
»

Sprememba zakona o elektronskem poslovanju na trgu

Oddelek: Omrežja in internet
102608 (2141) stb
»

ICANN izglasoval radikalno spremembo sistema vrhnjih domen

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
4319225 (17146) MrStein

Iščem/ponujam delo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Izdelava spletišč
10138875 (26838) Primoz
»

AMIS.net kabelski dostop - vprasanje

Oddelek: Omrežja in internet
51480 (1348) Fury

Več podobnih tem