» »

Okno v notranjost

Okno v notranjost

Voided Warranty - Da, res je, tovrstne modifikacije so postale izjemno razširjene. Vsi režejo svoje diskovne pogone in ohišja ter v nastale luknje tlačijo raznovrstna pleksi stekla, nanje rišejo ter pišejo in se igrajo z LED diodami. A tale modifikacija diska se mi vseeno zdi vredna omembe. Tip je v sicer kratkem, a slikovno obsežnem članku opisal kako je namesto zgornje zaščitne ploskve na trdi disk namestil pleksi steklo z lepim (in zelo pomenljivim [:D] ) logotipom njegove strani in vse skupaj osvetlil z zelenimi svetilnimi diodami. Zanima me, kdaj se bo našel kakšen junak, ki bo podobno modifikacijo posvetil Slo-Techu.

7 komentarjev

BojlerTM ::

takoj ko si uzamem cajt.
"Salt?"
"Pepper?"
"Oh, it's...it's all right. I don't like you either."

d0rK ::

Bojla man :P.....

1. To sm že probu narest...dvakrat.(seveda ubakrat z že prej pokvarjenim diskom...Ne bi sou nouga reskirat :D )
2.Stvar u ibr zajebana.Sam da že disk udpreš, bred da bi KARKOL preltel notr.Ker če se kkšn mikro prahec yatakne u uno pisalno glavo je "bye bye disk". :)
3.Tega ne bom več delal =).
4.(Mogoče, v sterilnih pogojih :])

smilyxx ::

zrihtaj mi en disk pa ti to izvedem.

Lp
Save water.
drink beer.

morphling1 ::

Če imaš čisto okolico, da ni veliko prahu potem, to sploh ni nič rizičnega, samo potem fino zatesniš pleksy pokrov, ko ga daješ nazaj.
Starejši diski bi bili zaradi manjše gostote tudi manj občutljivi na kak res droben prahec.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Silence-r ::

Ah na starem disku res ni problema, recimo moj IBM 2,1 GB (preden je crknu;) ) je deloval tudi v odprtem stanju.

BTW: Videl sem tudi že diske, ki so bili dobesedno NABASANI s prahom, pa so še kar migali.
In ko pomisliš da ne more biti slabše, ti nekdo vzame še to upanje!

_pobesneli_ ::

Jaz sm modifikacijo diska ze naredu in to 2 krat uspesno (niti bajta bad sektorjev).zdej moram posikat sam še kasen led diode pa bom popravu svoje prvotne izdelke :)...Pri tej modikaci me zanima kako je vgraviral tisti napis naj...ali se dobi tudi kaj takega pri nas

Boeing ::

Disk maš pod napetostjo, da se plošče vrtijo, ko je odprt, pa je... je pa po drugi strani res, da se moraš malo poštelat, ko vrtaš z prižganim diskom :)
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Oblikovanje pleksija

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
137371 (6444) boogie_xlr
»

Podloga za vroče poletne dni

Oddelek: Novice / Modifikacije
81956 (1956) mrTwelveTrees
»

Modifikacija monitorja by TiCkO

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
82236 (1837) TICKO
»

Hlajen monitor?

Oddelek: Novice / Modifikacije
91973 (1973) Sid Izprijeni
»

Vrezovanje simbolov v pleksi steklo

Oddelek: Novice / Modifikacije
53069 (3069) Jeebs

Več podobnih tem