» »

KDE 3.1.1 prihaja

KDE 3.1.1 prihaja

KDE.org - Danes je projekt KDE širnemu svetu naznanil izid KDE 3.1.1, posodobljene različice nadgradnje tretje generacije najbolj naprednega in zmogljivega prostega namizja za Linux in ostale UNIX sistema. KDE 3.1.1 prinaša osnovno namizje in še sedemnajst dodatnih programski paketov, kot so omrežje, multimedija, izbobraževanje, PIM, igre, pripomočki in drugi. Na voljo je že v enainpetdesetih jezikih. Več o tem in dolvleka.

4 komentarji

mile ::

FluxBox zakon >:D

dr.J ::

Končno jim je kapnilo in so naredili tudi pakete za RedHat! (Čeprav na žalost samo za verzijo 8.0 [:\] )

mathjazz ::

dr. J: RPMje in ostale pakete delajo distributerji oz. njihovi privrženci. KDE tega sam ne počne, torej je RPM po vsej verjetnosti delo RedHata. Za to, da RPMjev ni bilo za prejšnje verzije, se torej lahko zahvališ velecenjenemu RedHatu.
www.getfirefox.com

dr.J ::

Ah, saj se mi ne toži tako zelo po zadnji verziji. Itak se jih da dobiti na http://kde-redhat.sourceforge.net
Meni v glavnem zadošča, da imam xterm ali Konsole ali gnome terminal. Bolj me jezi, da RH nima med datotečnimi sistemi tudi XFS, kot n.pr. SuSE.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izšla Mandriva Linux 2010 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
839597 (7369) 5er-->
»

slo-tech slovenjenje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Operacijski sistemi
10111752 (8597) moj_nick
»

Požarni zidovi v linuxu

Oddelek: Programska oprema
261168 (917) ToniT
»

KDE 3.1.2

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
52439 (2439) ender

Več podobnih tem