» »

Siol malo mede!

Siol malo mede!

PaJo ::

Hehe.... pogljete si spodnjo sliko, siolovci zgeda da nevejo kaksen je pravi datum ali pa je samo tiskarski skrat. Sicer pa kdaj so se oni drzali rokov:D

Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

luni ::

Pajo jas pa kmalu dobim ADSL ti pa ne! Slekapac!

:P
Artificial Intelligentia

Kekec ::

kaka slikca?

PaJo ::

Luni: Ja ti si tud frjer jaz pa ne;( Sploh pa nevem kaj tako dolgo rabis, v MB ga ze zdavnaj prodajajo:D

Kekec:kaj zdaj bos rekel da ne vidis slike? Pol pa idi semle pa se prepicaj:http://www.siol.net/uporabniki/
(bodi pozoren na datum in dan v tednu pri prvem obvestilu)
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

roscha ::

Pač nekdo se je zatipkal. Big deal. 4 in 7 na numeričnem delu tipkovnice sta precej skupaj (no vsaj pri meni :)) Tako, da ne najedajte. Če bi se sistematično spravili iskat napake na S-T bi se jih verjetno tudi kar nekaj našlo. Aja, oprosti, vi to delate zastonj in so napake sprejemljive, na SIOLu pa so plačani in morajo bit pol bogovi. Thaaa?

No regards!

[t502] ::

Hvala za sliko zdaj vem, da bo moten promet preko ADSL omrezja :D

[t502]

Tr0n ::

SiOL pise za prihodnost! D0h! Kak te tega nea vejs!

lordgreg ::

onadva se greta prepirat da bo drugi trot dobil adsl... buzerant! jaz pa nič druga ne želim, kot dobiti nekaj ne-dial-up, torej kabl... pravijo, da ga bom morda videl čez 2 leti..


če bota pertončof tunek pa rlačova mica dala srejčo

luni ::

Greg hja kaj naj recem, si pac luzer :P

PaJo ko bi vedo kolko klicarjenja sem pa tja, od Maribora do LJubljane po vseh mogocih uradih je treba, da se ti tisto obvestilo "pri vas bo mozno enkrat konec poletja" spremeni v "danes smo vam poslali pogodbo" potem ne bi spraseval takih stvari :\
Artificial Intelligentia

PaJo ::

Luni: ja no kaj naj recem, se pune gajbe veselim dneva ko bom imel doma flat rate dostop, pa v bilokaksni obliki, samo da sem jaz non-stop na netu:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

nekdo_02 ::

Ah to so bili časi.:D

OldSkul ::

Najbrž ti pride, ko pišeš v te stare teme ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

o nastanku... (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
696140 (4601) Dr_M
»

ADSL in statični IP

Oddelek: Omrežja in internet
112036 (1602) footprint
»

Nič več ADSLa?

Oddelek: Omrežja in internet
422891 (1660) kleDo
»

Predviden čas postavitve ADSL central (LJ regija)

Oddelek: Omrežja in internet
181844 (1378) blue96
»

ADSL ali Kabel (telemahov)

Oddelek: Omrežja in internet
201583 (1058) Sharac

Več podobnih tem