» »

Kako dobri so AMD-jevi hladilniki?

Kako dobri so AMD-jevi hladilniki?

Tom's Hardware - Na Tom's Hardware so na test postavili dva AMDjeva hladilnika za njihove procesorje, ki jih prilagajo tako imenovanim škatelnim verzijam procesorjev. Testirali so, kako sta glasna oziroma tiha ter kako dobro hladita procesor. Ti hladilniki so primerni za večino nezahtevnih uporabnikov, zahtevneži pa dvomim, da boste v tem izdelku našli svojo Meko. Klik!

5 komentarjev

SkyNet ::

Rebrca sama niso tolk švoh, bolj švoh se mi zdi vent. Itak pa ga bo zamenjal 80*80 zalman :P
right minus opens, into bump easy left, flat out right, into mcdrive 3 bigmacs

tec ::

Jest sem ga sprobal in je glasen ko sam hudic. Kot je napisano, zna ohladit procesor, ce laufa na default clocku, za kaj vec pa niti ni uporaben. Edino kar je uporabno od box verzije je 3 letna garancija.

mrTwelveTrees ::

a kdo ve kok stane najcenejša varianta tega box - 3 leta garanc ?
mlacom ne daje garancije na procesorje, ker je pogruntal, da folk navija...
ne vem pa če da Mlacom garancijo na BOX variante...

kuglvinkl ::

Ta Mlacom se šalil.
Your focus determines your reallity

largie ::

ta na sliki izgleda kot CoolJag ki hladi mojega durona 800, edino da je moj iz bakra, vent pa je glede na specifikacije enak. meni se ne zdi tak fejst glasen, res pa je da nimam neke predstave kaj je tihi vent v primerjavi s tem, je pa znižal temperaturo procesorja v malem ohišju (napajalnik nad procesorjem, nič dodatnih ventov) za 15° v primerjavi s chrome orbom.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

hlajenje procesorja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
318605 (7349) Janac
»

A moram na novo nanest termalno pasto, če snamem hladilnik in cpu in ju prenesem na d

Oddelek: Pomoč in nasveti
397681 (7143) amigo_no1
»

Procesor ''zalepljen'' na hladilnik

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
292578 (1839) Xserces
»

Zapečen procesor/hladilnik, kako dobit narazen ??

Oddelek: Strojna oprema
252039 (1370) powr
»

Kompatibilnost matične in hladilnika

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
161242 (921) pranko

Več podobnih tem