» »

Odstranitev hladilnika z GF2 PRO

Odstranitev hladilnika z GF2 PRO

Sergio ::

Povejte, o Modri, kako naj spravim dol tisto malo modro čudo dol z Geforcea? Imejte v mislih, da sem za kartico dal 70K in je nimam namena čisto takoj uničiti :D

lp, Sergio
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

morphling1 ::

Pri kolegu na Herculesovem gts2 pro-ju , smo to izvedli tako da izklopis vent. gres malo spilat q3 , hladilnik se bo tako segrel da lepilo zacne popuscati in hladilnik z izmenicnim gibanjem brez problema vzames dol , enako sem jaz naredil z svojim mx-om. Folk naj bi kartice v vrecki dajal v zmrzovalnik za nekaj casa in potem nekako odstranil hlad. , ampak sem po netu ze videl primerke , ko so skupaj z hladilnikom sneli se gpu. Jaz te metode ne priporocam , ce je lepilo tako da se zmehca z povisano temp. je najlazje zgoraj opisan postopek.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Dami ::

Morm rečt da sn na svojem v3 uporabu drugo metodo in je delal brez problemov. Kar se tiče prve metode (pregrevanja), me mal skrbi. Kaj če se proc pregreje? No, kakorkoli, riziki so, sam če greš kartico hladit, je ziher ne boš uniču. Previdn morš bit sam pri odstranjevanju.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Reso ::

Jzst sm že parkrat daj graficno v zamrzovano skrinjo k sm mel gor z sekundnim prlimanga gorba pa je slo čist lepo dol:D

k sm pa neki sprobavu dat dol hladilnik iz geforca2 (3dprophet 64Mb) pa sm najprej odstranu tisto plastiko ob robu pol pa v zamrzovalnik pa ni šlo;(

Vem pa da če stvar dobr segrejes lepilo ne bo več tok držu, k mi tut gorb na geforcu1 zlo slabo drži ko je segret(ko vent ugasn da se segreje):D

Sergio ::

dejte še ene par nasvetov... koliko časa v zmrzovalniku? kako potem odpulim dol zadevo? kaj narest s kondenzom?
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

crusader ::

Sergio:pusti grafo v zamrzovalniku okoli pol ure in potem z izvijačem iz vseh strani obdelaj hladilnik pa bo šel dol.Preden pa jo daš v comp jo pa seveda posuši.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Aparat za izdelavo sladoleda Delimano...

Oddelek: Loža
1914462 (13974) Sims
»

odmrznjeno meso nazaj zamrzniti?

Oddelek: Loža
368150 (6723) Furbo
»

S čim prilepit rebra? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
505747 (4874) sharp
»

Voodoo - VROČE!!!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
401804 (1507) Evil|One
»

V3 3k Vroc kot le kaj!

Oddelek: Pomoč in nasveti
201894 (1685) alien-w

Več podobnih tem