» »

Torvalds zapušča Transmeto

Torvalds zapušča Transmeto

News Forge - Drage punčke!

Smo v času, ko ste vse po vrsti do ušes zaljubljene, kar priznajte. Večina, seveda, v pametne, bogate, lepe in močne računalničarje. Gotovo je marsikatero od vas prevzel tudi imenitni stvarnik Linuxa - Linus Torvalds - ki je sicer poročen in ima otroka, a to ni nikakršna ovira za ljubezensko zvezo. Sporočam vam, da bo s prvim julijem zamenjal naslov elektronske pošte. Namesto na torvalds@transmeta.com mu boste sporočila pošiljale na torvalds@osdl.org.

Linus se je namreč poslovil od podjetja Transmeta, kjer je delal več kot šest let. Zdaj se bo v celoti posvetil razvoju Linuxa in bo delal znotraj OSDL, ki ga sponzorirajo številna gigantska podjetja, kot so IBM, NEC, CA, Nokia ...

P.S.: Za vas je pomemben le prvi del. Drugega, torej tistega, ki ga niste razumele, pa prenesite vsem fantom tega sveta.

18 komentarjev

Gandalfar ::

Bravo Matjaz. Dobra novicka :)

OmegaBlue ::

LOL
kera novička i like it :D
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Thomas ::

Tejle Transmeti očitno slabo kaže. Kar mi je zelo žal. :)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

cekr ::

Ima pa še en skrivni naslov: torvalds@microsoft.com ;)
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

JLP ::

Ah tak naslov s tako domeno se pa nežnejšemu spolu že n daleč gnusi :))
Live long and prosper!

minmax ::

matjaž, ne mamile jest!
k pol haluciniraš in tu na slo-techu neke punčke vidš in ... pišeš čudne stvari :)

joke joke

aja .. pa linus ma dve punčki, ne le eno...

Brane2 ::

Thorwalds je bil ubit u "Swordfishu". Tale je dvojnik :D

mathjazz ::

minmax: a sem napisal, da ma eno? :D

No, roko na srce, nisem bil ziher, če ma 1 al 2, pa sem uporabil "nevtralno" slovnično obliko.
www.getfirefox.com

Neandertalec ::

A zdaj domuje na osdl.org ali na osdn.org, to je zdaj vprasanje.

necromncr ::

Beats me, ampak ocitno je tale novica namenjena le moskemu spolu. Sramota, saj obstajajo zenske, ki so boljse v racunalnistvu kot vi!

V tem modernem času je še vedno vidno zatiranje in zapostavljanje žensk. Sramota...

snow ::

Zakaj sramota?
A naj nebi bile ženske enakopravne. Jaz sem vesel če vidim žensko ki bolj obvlada računalnik od mene.
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

Jux ::

Kulish novichka, ampak vseeno popravi OSDN v OSDL (sej link je že prou napisan).
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

mathjazz ::

Tisti, ki mate težave z osdn/osdl še enkrat preberite novico, pa poglejte, če je res kje kaj narobe.

Tisti, ki vas pa muči neenakopravnost žensk -> ej, novica je joke, fantje. A niste razumel? A ste potemtakem punce? :D
www.getfirefox.com

darh ::

mathjazz, sej sem jest popravu oni OSDL.
Excuses are useless! Results are priceless!

Ales ::

Sem se nasmehnil, ko sem prebral, vendar se mi tisto pod "P.S." zdi skrajno seksistično in nepotrebno. Brez tega bi bil štos čisto ok, tudi za punce (najbrž?). Dejte no, a sodijo take otročarije res na prvo stran?

No ja, je pa to seveda samo moje mnenje :)

mathjazz ::

Ales, ni bilo tako mišleno. Če ne bi bilo P. S. bi izpadlo, kot da je novica samo za ženske in bi spet blo seksistično.

Dajte ne bit preveč pikolovski.
www.getfirefox.com

Roadkill ::

Eh ja, vsak poskus, da bi kaj malo manj morbidnega kot "test rama" napisal seveda propade. :)
Nice try anyway. :)

BigWhale ::

Sedaj se bo pa oglasil SCO in tozil OSDL, za nelegalno uporabo njihovih TM zascitenih crk S in O v njihovem imenu,...

;>


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pingvin na novem Jabolku (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
657433 (5646) Poldi112
»

Gnome ali KDE? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
799655 (4368) Kostko
»

Je Linus Torvalds res oče Linuxa?

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
403534 (3534) rfmw
»

Torvalds zapušča Transmeto

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
182055 (2055) BigWhale

Več podobnih tem