» »

Slo-Tech Folding@Home

Slo-Tech Folding@Home

Slo-Tech - Slo-Techova participacija v projektu Folding At Home še vedno obraja polne košare sočnih sadov. Čestitajte nam, saj smo prebili mejo 500.000 pridobljenih točk. Trenutno smo med vsemi svetovnimi ekipami na 44. mestu, tedensko obdelamo za 40.000 točk paketov, in naše sposobnosti dnevno le večamo. Če še niste v klubu zgibalcev, hitro po klienta, za številko ekipe vpišite 10824 -- in -- zgibajte dalje! Klik! za več informacij o projektu v slovenskem jeziku.

Čestitke!

19 komentarjev

Blue22 ::

čestitam! ampk jest še zmeri ne vem kva je tuki tolk zanimivga, nej mi kjer to nahitr pove, kpol sm jest pr teh linkih bistvo faliv:)
kurc kne vem kaj bi napisu

upirna ::

Oroška igra - mi smo pa boljši od vas ha, ha - but it is fun

Zheegec ::

Fora je v tem, da se namesto iskanja vesoljcev (ker ste tako neumni, da ne vidite da so vesoljci že vseskozi prisotni med vami>:D ), pri F@H dejansko počne nekaj potencialno koristnega...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Stayerc ::

Evo sem se prijavil... :D

xenon74 ::

jaz ostajam @vesoljcih;)

xenon74 ::

alien3001: ne dorks-ov menjat z vesoljci.:))

Bakunin ::

TUKAJ pise v SLOVENSCINI o cem gre pri projektu "Folding at home".

dr.J ::

Projekt sam je izredno pomemben, mnogo bolj od iskanja marsovcev.

Samo - recimo da nekomu uspe pravilno zrolati en protein, ali mislite, da bo tisti imel kaj od tega? Ko boto farmatevtske multinacionalke tako ali drugače pograbile zadevo in naredile zdravilo na osnovi tega dosežka, ne bo tisti ubožec imel niti popusta za to zdravilo... ki bo sprva skoraj 100% zelo drago in dosegljivo samo bogatašem.

shock ::

Do zdaj je komu kaj uspelo najt kakšno pravilno kombinacijo za kakšno bolezen al je še vednu v procesu iskanja?

upirna ::

Dvomim da je tole uporabno. :\

darkolord ::

dr.J pa kaj če ne bo popusta... važno je da je zdravilo... pa tut če daš 50k za zdravilo ki te bo ozdravlo smrtonosne bolezni se vseeno splača

dr.J ::

Gre za izkoriščanje (oziroma bo šlo, sem 100% prepričan).

Seveda bo vsak kupil zdravilo ne glede na zgornji pomislek - kdor bo dovolj bogat. Kar se dogaja že danes.

Zheegec ::

Torej hočete nekateri povedati, da če ne bi bilo f@h in če bi neko zdravilo recimo zaradi tega odkrili šele eno leto kasneje, da bi bilo zdravilo kaj cenejše, kot če bi k odkritju botroval f@h? Saj da so zdravila draga vsi vemo, tukaj je govora o korsitnosti f@h.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

frenk ::

enkrat se je nekj govoril da evropske univerze nimajo prostega vplogleda v rezultate, itd...a je to res...ne vem zakva bi američanom dajal računsko moč, če pa evropske univerze nimajo nč zravn:\

njok ::

Spet pogresam tega smajlija:

smajl


:D :D

BoLhCa ::

e ql, jest sm se tud prjavu. po 109 urah setija, bom laufal pa se mal foldinga, ce ze pravte, de je bolj koristen=) go slo-tech go
lp

pingo76 ::

"enkrat se je nekj govoril da evropske univerze nimajo prostega vplogleda v rezultate, itd...a je to res...ne vem zakva bi američanom dajal računsko moč, če pa evropske univerze nimajo nč zravn"

A tako torej.... Niti podrazno vam (američanom) ne dam en cikel mojih mlinčkov na razpolago.

Clintona nazaj! On je vsaj igral saksofon... Bush pa to počne z ljiudmi.

Gandalfar ::

GOVORILO se je .. ne morte zdej nehat tega zaradi govoric .. a ne bi najprej to kdo preveril?

BoLhCa ::

zakaj mene ne prijavi kot novga userja! mislim nikjer ni napisam de sm sploh kej ze naredu. pa sm en paketk ze obdelal pa ze novga je zloudal, sam se zmeri nc. new members jih je ene par novih mene pa ne. a kdo ve zakaj?
lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Folding@Home -- Malo statistike

Oddelek: Novice / Obvestila
112417 (2417) Kleto
»

Slo-Tech Folding@Home statistika

Oddelek: Novice / Obvestila
112072 (2072) BaRtMaN
»

Še malo Folding@Home statistike

Oddelek: Novice / Obvestila
172332 (2332) DejaVu
»

Malo Folding statistike (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Obvestila
525328 (5328) frenk
»

Slo-Techove Razbačevine&#8482;

Oddelek: Novice / Obvestila
262397 (2397) Jeebs

Več podobnih tem