» »

Prihajajoče digitalne mojstrovine

Prihajajoče digitalne mojstrovine

GamersHell.com - Playboy The Mansion je naslov igre, ki se pripravlja že nekaj časa. V igri bomo imeli vlogo šefa znane revije za odrasle, prirejali bomo zabave v dvorcu, oblikovali popularni časopis in se družili z znanimi osebnostmi. Po besedah avtorjev Groove Games in Arush Entertainment bo igra za Xbox in PS2 izšla to poletje, če in kdaj pa jo bomo uzrli na PC-jih, pa še ni znano. Krajši opis igre si preberite tukaj.

Po nekaj letih povprečno uspešnih iger iz serije NFS je Need For Speed: Underground pompozno udarila na trg in se razširila hitro kot kak virus (prodanih naj bi bilo več kot 5 milijonov primerkov). Postala je izredno popularna, posebej v večigralskem načinu igranja, zato so pri Electronic Arts naredili pričakovano potezo, najavili nadaljevanje. Novosti seveda ne bodo preveč revolucionarne, avtorji se bodo raje držali preizkušene formule za dobiček. Dodali bodo nova mesta in proge, nove avtomobile ter nove okraske in izboljšave. Igra bo izšla na mnogih platformah (seveda tudi za PC), predvidoma konec tega leta. Med izdelki, ki se približujejo izidu, je tudi JoWooD-ova igra Söldner: Secret Wars, ki smo jo pred dobrim tednom dni že omenjali. Po izidu prvega dema je tu že drugi, ki prinaša iste mape, popravili so le različne hrošče in izboljšali ravnotežje, da bodo vsi navdušeni igralci na medmrežju še bolj uživali ob demu, medtem ko čakajo na izid celotne igre.

8 komentarjev

CaqKa ::

hmm jaz bi nfs1 rad videl prirejen za današnje grafične ter današnje ose...
toti novi nfsji se mi ne zdi tako dobri kot je bil nfs1, v nobenem pogledu razn grafičnem.

link_up ::

nahboljsa nfsa sta men bla porsche al pa hot pursuit 2 ;)

nsignific ::

Sam ste si pa izbral dve najbolj zanič igri za predstavt tuki, ane. Vsak igralc z mal pameti ve da je bil NFSU podn (pustmo zdj pubertetnike k so dol padal of Fast & Furious), Soeldner je pa prava mala smešnica proti konkurentom kot so Joint Strike Ops in Battlefield seriji...

ShowDown ::

jaz sem tudi pubertetnik pa pravim da je NFSU drek. Naprimer F&F pa je itaq drek od dreka, ker meni naprej pride kot neka znanstvena fantastika. :D

Soeldnerja pa še nisem igral tako da ga ne bom obsojal.

Road Runner ::

pustmo zdj pubertetnike k so dol padal of Fast & Furious


kdo pa kupuje igre če ne pubertetniki?

nsignific ::

Racer D:

* 21% of all gamers are teenagers
* 47% are twentysomething
* 32% are 50+

Up your teenage ass. Drgac so pa te cifre ze dooolgo znane.

Switch ::

NFSU je po dolgem času spet igrica, ki jo lahko igraš zato, da bi se sprostil. Ostale igrice so postale preveč kompleksne. Tukaj pa samo voziš in dobivaš nove avte. Prelepa preprostost. :D

Mavrik ::

kdo pa kupuje igre če ne pubertetniki?


Saj. Vsi ostali starejši so si NFS:U zleechali dol z P2P omrežij :D
The truth is rarely pure and never simple.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Overlord

Oddelek: Igre
131520 (873) opeter
»

FarCry brezplačno (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Igre
10516566 (9693) R33D3M33R
»

Spaceforce - Rogue Universe

Oddelek: Igre
71189 (1116) Mercenary
»

Prihajajoči dirkačini

Oddelek: Novice / Igre
182966 (2966) undefined
»

Zopet malo iger

Oddelek: Novice / Igre
62219 (2219) pingo76

Več podobnih tem