» »

Suma grafikulje

Suma grafikulje

TribesMan ::

Zdele sm u jokerju opazu da je začel eventus prodajat grafične karte od SUME tistga korejskega podjetja, ki dela super navite geforce kartice, pa me zanima če jo je kdo že kupu in kje bi se dal še mal več informacij dobit ker z njihovo domačo stranjo si nimaš kej pomagat.
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

ChiefThunder ::

kero domačo stran mislš. no tuki je homepage od sume, pa še nekaj linkov maš gor za razne teste. pa sj si v jokerju prebrau, da je zadeva kr huda.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Mravlek ::

Jaz pravim tak!!!
Stvari od SUME so 1a tak da kakih testov niti ne rabis.....jaz si jo bom kupil v prihodnosti samo nevem se katero(pac od dedka mraza odvisno kdaj pride):P:P:P
V čem je bistvo življenja? Ups...bistvo računalnika! To je zdaj vprašanje?

LuiIII ::

Zio!

Jaz sem v soboto sel po SUMA GF2 pro in mi ze siba! Malo sem jo se navil (220/366) za kaj vec bom dal gor na RAM-e kaksna hladilna reberca. BTW kje bi ji dobil? Morajo biti lepe srebrne barve (alu), da bodo pasali k hladilniku za procesor. Itak pa je to ena najlepsih kartic za moj okus. Crna! V kratkem bom se malo lotal.>:D Po tem pa bo stvar Quadro2. Tista soft resitev mi nekako ni vsec, ker ne deluje v NT. Aja ce hoces imeti Quadro je najbolje, da se kupi navadna verzija (ne SE) ker ima SE nad upori vezje za video izhod ki ga je potrebno odstraniti. Pa se malo cenejsa je cca. 50000SIT.

Lui

yjj ::

Suma je kar dobra ja


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prisluškovanje tipkovnici z laserjem

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
215721 (1907) AC_DC
»

WIFI tehnologija

Oddelek: Znanost in tehnologija
6949 (763) Spajky
»

Cpu, matična, grafična...

Oddelek: Kaj kupiti
131214 (941) Shershen
»

kerga geforsa GTS kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
121257 (1081) StarY
»

MX vs. MX400

Oddelek: Kaj kupiti
191337 (1009) Ashrack

Več podobnih tem