» »

problem!!!!!!!!!! thundelbird šteka duron ne je kriva plata

problem!!!!!!!!!! thundelbird šteka duron ne je kriva plata

frik ::

ej jst mam en probem mam plato QDI kineti 7b pa geforca pa 128 rama pa windowse 98 pa mi računalnik šteka z thundelbirdom 800 pa sm ga dal reklamirat(rekli so da napake ne morejo odkriti vidl so da šteka pa so dal drugiga) dobu sm thundelbird 900 pa ta šteka vmes sm pa mel durona 800 pa ni nč štekal je prešoh plata al kaj nič ni navito mam hladilnik na geforcu in na procesorju ta velkiga (orba se mi zdi) gold al kaj je
pomagite hvala:\

Dami ::

Mogoč je napajalc. Kakega pa maš? Ene 250W bi mogl po moje zadoščat za nenavit sistem.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Koci ::

plata ne bi smela štekat, ker je narejena prav za Athlone, kaj bi pa blo pa ne vem
Panta rei!!

frik ::

napajalnik ni ker mam 300W močnega

frik ::

plata mi ne gre v glavo -kaj če plata ne bi oddala dovolj energije al da nebi dobr povezvala kaj je lahk narobe če mi pri duronu vse dela pri thundelbirdu pa šteka vem da thundelbird požere več elektrike

luka ::

REŠITEV!
Imel sem isti problem, rešiš ga tako da povečaš napetost na procesorju. na 1.85 V. Če nimaš overclocknga ni problema ker se ne bo pregrevu tak da ni straha lahk mirno povečaš. Povečaš jo pa tako da ofneš mašino in daš jumer gor na enga od tistih jumerjev ko je ti pod onimi jumerji na katere pridejo kabli iz ohišja.

luka ::

aja pa btw sam sem se s tem problemom tak muču da ti ne morem niti opisat - en mesec sem se zezu s stalnim testiranjem in tak naprej pa sem v zelo dobrih odnosih z svojo račjunalniško firmo tak da sem stalno menjavu komponente in sem skor znoru ko sem že vse večkrat menju :)) tak da vem kak je to :)

frik ::

ej luka jutr grem probat to pa hvala res če bo delal jst sm tud v zelo dobrih odnosih s svojo firmo pa so mi že vse mogoče posodl (med tem so dal moj procesor na servis -vedl so da ga oni ne morjo testirat in so m zrihtal drugiga prej sm mel 800thundelbirda dobu sm 900 pa sm zadovoln z njimi se osebno poznamo sam sem pa že tak jezn ko šteka)pa jih krnaprej gjavn tak da bojo zaj vesel ko jim bom to povedu. hvala ti hvala:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Geforce 2 Ti????!

Oddelek: Kaj kupiti
421341 (789) rap3r
»

katee windovse

Oddelek: Operacijski sistemi
17991 (773) Tomi
»

a mi lahko kdo pošle driverje preizkušene za geforca 2mx da delajo z thundelbirdom

Oddelek: Pomoč in nasveti
6966 (866) OrlyTM
»

nov računalnik mi zmrzuje

Oddelek: Pomoč in nasveti
211226 (974) tomo2
»

slika mi zamrzne je kriv procesor amd ,plata QDI al kaj

Oddelek: Pomoč in nasveti
10888 (805) OrlyTM

Več podobnih tem