» »

Samsung TV4:3 100 Hz 100tisoč.

Samsung TV4:3 100 Hz 100tisoč.

Mirč ::

Samsung CW29M066 je 72 cm televizor s popolnoma ravnim zaslonom, za dostopno ceno. Da je slika lepša in da ne utripa, je poskrbljeno, saj je osveževalna frekvenca 100Hz.

Glavne tehnične lastnosti:
- 72 cm zaslon
- format 4:3 - 100 Hz
- barvni sistemi: SECAM-B/G, D/K, L/L, PAL-B/G, D/K, I, I/I', NTSC 4.43, VIT, Cable
- Pure Flat - raven zaslon
- samodejno čiščenje signala
- formati slike: Normal, Zoom, Wide
- dome zvočni sistem. 2x 15W, A2 & NICAM Stereo, Virtual Dolby, Sound Standard Modus
- Auto Tuning System
- samodejno iskanje kanalov
- Sound Equalizer
- Plug&Play
- samodejna nastavitev zvoka
- AV priključek spredaj, priključek za slušalke, 2x Scart priključek
- srebrna barva

se splača
lp
mirč

boštjan ::

lepo,zdaj pa še povej kje ga dobi za tako ceno
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

Mirč ::

big bang,merkur kranj,tepeh,intrade vse v mb.
lp
mirč:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mirč ()

AnWar ::

Nice.... dobr TV,ceprov sem prevrzenec na sony, v glavnem se splaca kupit:D
[Asus ROG Strix SCAR III]

Mirč ::

ok
hvala
lp:)

dejomar ::

jst sm ga kupu pred kratkim ker mi je ta stari tv crknu. slika je reslepa in barve so žive, res za to ceno ni boljšega
stay cool

Mirč ::

ok. jaz grem jutri po njega.
lp

Mirč ::

kupil ta TV in res so ful žive barve že pri nastavitvi 50%barv,kontrasta ......
zvok soliden(equlizer..)
res splača
lp
mirč

AnWar ::

No sem rekel da se ti splaca...... uzivej v gledanju:D

Lp David
[Asus ROG Strix SCAR III]

skrt3 ::

Pozdravljeni!

Včeraj sem pripeljal domov točno tale Samsung TV... zelo navdušen...

V BigBangu v Kopru sem kupil zadnjega... 99.990 SIT...

Zaenkrat vse lepo in prav, čeprav sedaj ne vem, al sem jaz tko natančen in pozoren na te reči al je s TV kej narobe... in sicer... ko preklopim na varianto 16:9, če se ne motim, se še kr vidi ob straneh kot neke čist majhne kvadratke... sicer v normal mode je vse ok...
Pa še neki... sliši se šumenje/brnenje zvočnikov... sicer ni tko piskajoč zvok kot pri prejšnji zelo stari televiziji ampak sem bil prou sigurn, da se kej tazga ne bo zgodilo pri novem TV-u... al je normalno, da se pač sliši kot nekakšno brnenje zvočnikov oz. TV-a... sicer tega se ne sliši, ko normalno gledaš/poslušaš TV, ko je pa mal tišine, se pa kr sliši... buuu?!

Me lahko prosim usmerite kam naj pišem za mal pomoči v zvezi s priklapljanjem TV - DVD ali TV - HI-FI ipd... sem pač laik na tem področju in mi raznorazni AV digital L R IN OUT niso jasni :O :)

Hvala in LP

Mirč ::

jaz imam enako TV pa ni nobenega šumenja pa pri preklopu,na 16:9 ni nobenih kvadratkov.
DVD priključiš preko scart priključka kakor tudi hifi naprave.
)ob straneh še imaš 5 priključkov:za slušalke,AV priključek rumena barva pomeni sliko rdeča in bela pa zvok(stereo)terSVHS priključek.
lp
mirč

skrt3 ::

Pozdravljen!

aja no, mislim, ker kot sem videl po papirjih se lahko DVD priklopi tud preko cinch kablov... al ne? A je kakšna razlika v kvaliteti, če uporabjlaš cinch ali scart?!

Ma pri preklopu na 16:9 so kvadratki res ZELo majhni... se pač vidi razliko med Normal in 16:9...

Šumenje zvoka je pa tudi minimalno, mogoče bo celo minilo v par dneh... kaj pa vem... naj TV mal zalaufa :)

Kako si kej nasplošno zadovoljen z nakupom... meni se zdi zelo OK glede na ceno...

aha, sam še glede slike neki... Discovery channel recimo ima zelo slab sprejem... fajn moteča slika... s fine tuningom nič ne pomaga... je to mogoče odvisno od države, ki jo zberem pred avtomatskim iskanjem kanalov? Jz sem dal Italija, v navodilih sicer piše, da naj bi zbrali avstrijo ali nemčijo, ker da imajo podoben tv sistem?!

Lp in hvala za odgovor!

Mirč ::

jaz sem si vse kanale ročno nastavo sem dal belgija državo,vsi kanali so čisti.Vseeno je če daš prek činčev ali scarta.
lp
p.s. zelo zadovoljen lepša slika ko na kakšnem panasonicu za 200ksit:)

skrt3 ::

Mi svetuješ, da poskusim shranjevanje kanalov "z drugo državo" ?

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

CRT TV sprejemniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
526961 (5035) Spock83
»

Televizor 16:9

Oddelek: Kaj kupiti
122227 (1945) Dr Zoidberg
»

Nakup TV 4:3 ali 16:9

Oddelek: Kaj kupiti
323800 (2840) Mirč
»

Tv za okoli 100k

Oddelek: Kaj kupiti
101434 (1299) glinik
»

TV Sony ali Philips?

Oddelek: Kaj kupiti
282358 (1970) mravljinec

Več podobnih tem