» »

gpu frekvence

gpu frekvence

MEDENA ::

Atitool mi najde find max GPU nekje 405
Ati tray tools pa 420

komu verjeti ? :D

------------
dej se nauči mal lepše naslove pisat - P.
------------
  • spremenil: Predator ()

Boki_ ::

Jao, a si tok len da se ti ne da niti par testow aka 3d mark, aquamark pognat skoz al ka...Jao:\
I'm back

dxx ::

Ja res, mal požen špile in poglej za artefakti, te orodja bl en k... pokažejo in ponavadi je najboljš da sam testiraš.

morphling1 ::

Ati tool verjetno dosti bolj konkretno obremenjuje gpu (3D kocka izris v oknu) . V mojem primeru Ati-toolovo frekvenco znižam za 5 do max 10MHz in bo to stabilno v vseh 3D testih, za kako dolgotrajno nabijanje iger pa recimo še dodatnih 5MHz.
Verjami Ati-toolu :)
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

dxx ::

Dobr test je tut če večkrat zapored poženeš 3dmark, da se grafična segreje na najvišjo delovno temperaturo in vidiš če pri določeni frekvenci laufa špil brez artefaktov ali freeza.

GUFY ::

Jaz imam pa najboljše izkušnje z PowerStripom. Sem uporabljal tudi ATI tool pa mi iz meni neznanih razlogov ni hotel shraniti nastavljene navite frekvence. Vedno kadar sem zagnal 3D Mark 2001 so se mi frekvence nastavile na defolt. Pri PowerStripu tega problema nimam.:D

flisko ::

Jaz pa uporabljam RADLINKER,dela skoz vredu.

DominusSLO ::

Jaz sem imel najprej ati tool, ki mi je bil zelo všeč in user friendly.
Pol sem pa omega driverje inštaliral in je imel noter že radlinker, ki pa nima orodja za testiranje. Kljub temu sem ati tool zbrisal, ker sem imel frekvence že naštudirane ;) Menim pa da so morphlingove ugotovitve dokaj realne.

In še enkrat opozarjam da pazite na temperature!!!
Moj sapphire radeon 9500 atlantis 128mb je na def settingsih(275gpu,2x270mem) topel, ko pa ga dam na (400,315) postane VROČ!! kljub vodnem hlajenju gpuja.
LP
cpu&nb watercooled, gpu on air at the moment


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navijanje 7900GS

Oddelek: Navijanje
412387 (1233) xabre
»

navijanje Ati grafičnih kartic

Oddelek: Navijanje
71071 (945) DominusSLO
»

radeon 9800se oklepanje cevovodov (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1389154 (5129) Tilen
»

navijanje sapphire ati radeon9600XT

Oddelek: Navijanje
191377 (940) ricola78
»

Pospeševanje gr. kartice

Oddelek: Navijanje
231588 (1188) boštjan

Več podobnih tem