» »

sound, sound!

sound, sound!

air-borne ::

Po dolgem casu sem se odlocil da svojo staro in zapraseno zvocno kartico (SB AWE32) zamenjam in si poleg nove zvocne ubavm se ene dobre zvocnike:P.... zdej bi prasov kaj (kero zvocno + zvocnike) vi predlagate za eno sobco k ma prblizn 15m2.... thx

ps: aja ... rabm predvsem za glasbo (mp3-je) tko da ne bi rabu glih za filmcke... cim vec predlogov pa bo, tem bolj 8-)
Fly!

Tomi ::

Če rabiš samo za mp3-je je dosti poceni rešitev live player ali player 5.1 ( samo je malo dražji, pa boljše zvočnike terja ). Če imaš možnost, priključi vse na stolp, ker so tam zvočniki boljši kot samostojni. Drugače pa ima sedaj Logitech ene poceni ( 15.000 ) zvočnike. Poglej test v zadnjem Jokerju.
metrodusa.blogspot.com

XsenO ::

Kupi soundbalser live player1024 (18k SIT) in zvočnike four point od cambridge soundworks. Za manjše sobe je to perfectno isto imam jaz doma:D
1 + 1 = 1

air-borne ::

drgac mam zdej priklucen na stolp sam je z zvocniki vred star ene 8 let, tko da so zvocniki prov hudo zanic... ali menis (menite) da je tak stolp dost dobr za ene bolse zvocnike (mislm si nabavt ene ke bi bli dobri za vsaj ene 5 let) al nej si raj nabavm ene racunalniske, pa vrzem svoj stolp u kanto:)....

footprint ::

Stolp!?!
Odvisno kaj je to. So to komponente, kakšen ojačevalec je kako zmogljiv itd.
Jaz uporabljam en 10 let star JVC ojačevalec 2x80 sinusa in zvočnike, ki sem jih izdelal sam pa ne menjam za noben HI-FI kupljeni sistem. Kartico pa imam Live player in za MP3je uporabljam BPM-Studio Private ED

Morm reč da je za mojo sobo zvok >:D dober.

air-borne ::

je enodeln (stolp)- kva vem tko navadn:\....na te specifikacije se na spoznam.... lohk pa napisem kva odzad na stolpu pise....:
220-230W ¨50 Hz... MAx Power Consumption 48W..... kokr se men zdi ga tole sucka:)....

Mitja 34 ::

air-borne ::

A bi lahko se kdo povedov kaj so prednosti in pomanjklivosti racunalniskih zvocnikov?

element ::

V zadnjem Jokerju je vse napisan. Preberi tam... :D

OldSkul ::

Jaz mam en 15-20 let star ojačevalec in ma moč 150 W gor pa lohk priključim 4 zvočnike (ojaačevalc res seka),gor mam pa en par hi-fi zvočnikov ki so tud stari enih 15 let vendar so v veliki škatlah tako da je zvok odličen.Pol mam pa še en par švah rač. zvočnikov ki jih bom kmalu zamenjal za kakšen boljši par!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako je folk naiven - ne vedo kaj kupujejo (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Zvok in slika
27429371 (14695) CoolBits
»

Uporaba zvočnikov Hi-Fi komponente na računalniku?

Oddelek: Zvok in slika
135127 (4986) ;-)
»

a so dobri tile zvocniki?

Oddelek: Kaj kupiti
201310 (1031) bodom
»

Sound System

Oddelek: Zvok in slika
121396 (1261) BlackHole
»

SONY

Oddelek: Zvok in slika
362062 (1578) Hrček

Več podobnih tem