» »

problem z delovanjem adsl-ja

problem z delovanjem adsl-ja

ficko1 ::

V zadnjih dneh se mi je pojavil problem da je upload praktično izginil. Ko imam prižgan azureus mi sicer dl-ja ampak uploada pa nobenega. Ob tem pa se je pojavil problem tudi z outool express-om. Prva stvar je da ko ga zaženem traja kar nekaj časa da se zažene (samo tist moder okvir se pojavi) potem je sicer vse dokaj ok, če recimo hočem dat nov contact mi spet traja zelo dolgo da mi odpre obrazec za vpisovanje podatkov. Pri pošiljanju mailov pa mi itak vse crkne. Baje da se v povezavi pojavljajo timeouti (tako siolova pomoč) pa me zanima če je kdo naletel na podoben problem.


---------------
dopolnil sem ti naslov teme + premikam v drug oddelek - P.

mojsterleo ::

Verjetno imaš kak spyware ki ti upload žre. Poskusi z ADaware in s Spybotom počistit nesnago, pa še kak antivirusnik zaženi ( Avast je zastonj in kar dober). Ko boš to zalaufal poročaj o uspehu.

-- Leo

ficko1 ::

To je blo vse zrihtano že. Adaware, defrag, check disk in pa pregled z kaspersky antivirusnim programom...:O

Brez posebnosti!

???????????????????

dzajc ::

Jaz imam podeben problem.
To je: Ko se windows XP naloži mi ADSL povezava deluje uredu, ko pa mine dobrih 5 minut, pa mi ne deluje nobena povezava več razen mIrc, pa še ta bolj slabo. Naložen imam SP1.

Poskusil sem že z vsemi stvarmi od AVG do Ad-aware itd. Računalnik je čist.

Ali je za to kriv popravek SP1 ali kak hrošč, morda kak neodkrit virus ali Spam.

Če bom ugotovil, ti z veseljem pomagam.

LP
Dx3

Predator ::

kater adsl klient (serijski zraven xp, siolov, rasppoe... ) uporabljas?
Building a better mousetrap merely results in smarter mice.

dzajc ::

Ne vem kaj misliš s tem PREDATOR.
Če prav razumem. Iz modema mam povepzano direktno na mrežno. Klical sem na ADSL, kjer so mi dali IP nastavitve pa isto dela.

Hvala že v naprej.
Dx3

perci ::

zanima ga s katerim programom se povezujes na net

b0B3k ::

Kaj pa taskmanager pravi? a ti morebiti kak svchost nabija? a maš kak spodoben firewall?

dzajc ::

Povezal sem se z vsemi mogočimi programi. Z Explorerjem, Mizilo, eMulo,mIrc. Pa povsod isto dela.
Dx3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri program je najhitrejši za pošiljanje datotek (MSN, mIRC ...?)

Oddelek: Programska oprema
131900 (1653) darkolord
»

Slo-tech na mIRC-u!

Oddelek: Slo-Tech
443210 (2174) CaqKa
»

kako 'obnovit' izgubljeno okno procesa v w2k iz sysTray-a?

Oddelek: Operacijski sistemi
111098 (939) Lith
»

mIRC

Oddelek: Programska oprema
121293 (1132) [t502]
»

Mirc skripte (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
535366 (4678) lordgreg

Več podobnih tem